alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
570
Rek'Sai
Oğulcan A.
16 Aralık 2014 19:05
Rek'Sai çok güçlü diyorlar.Almalı mıyım bilmiyorum...
Eğer çok güçlüyse 1 haftada nerf yer kesin.Alırsam boşuna param gidicek :/
Almalı mıyım?
Ali Can Y.
16 Aralık 2014 19:18
Yasuo da nerf yiyecek dediler ama şimdiki güncellemede buff geldi belli olmaz riotun işine ücretsizken deneseydin beğendiysen al
Alp Bintuğ U.
16 Aralık 2014 19:19
1 Hafta Eloboost 6300 IP...
Rengar ilk çıktığında çok güçlüydü, adamlar bir yıldır nerfliyorlar, hala çok güçlü, bazı herolara nerfte çare olmuyor.
Umutcan S.
16 Aralık 2014 19:41
Ben Rak'sai gelir gelmez hemen aldım. Kullandım junglede zorlanıyorum şimdi yalan yok hele baskın yedimmi vay halime. 3 oyun attım Rek'sai ile 1 aram 2 sihirdar 3 ünüde kazandım. Nekadar oyun başı kötü olsamda oyun sonuna doğru adc rahat alabilir vaziyete geliyor. 
Bu aradada çok eğlenceli :D Her öldüğümde veya base attığımda 1 tünel açıyorum sonra gitmek istediğim yere kadar tünellerle gidiyorum :D 
Hasan Deniz H.
16 Aralık 2014 19:53
Rek sai çok tutucak çok mobil ve hybird bi karakter hybird karakterler güçlğ olur al derim
mazlum o.
16 Aralık 2014 19:57
Her hero kendine özgü özellikleri var güçlü diye bir şey yok senin oyunculuğun vardır ;)
Hüseyin utku Ç.
16 Aralık 2014 19:59
aslında iyi oynayabildiğin tüm karakterler güzel dostum :D reksai suan daha nerf yemediği için mükemmel sonradan sion gibi olmasın da :D 
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:06
Rek'Sai yi düşünmeden almalısın bence çünkü yeni çıkan ormancı heroları yeni metaya göre yapıyorlar.Yeni junglerlarda izledikleri yol dayanıklılık,oldukça alan hasarı (yeni güncellemede küçük orman yaratıkları bile aşırı şekilde güçlendirildi ana yaratık kadar olmasada çok güçlü o yüzden alan hasarı) vede cc (kitle kontrol) Rek Sai de bunların hepsi var yerin altına gizlenip öfkesiyle orantılı can doldurması,skilliyle 3 kere alan hasarı vermesi ve fırlayıp savurması ormanda çok büyük kolaylık sağlıyor ve tünellerle baskınları kolaylaştırıyor.Umarım yardımcı olmuşumdur :)
AbdülSamed T.
20 Aralık 2014 23:34
Rek'saiyi almalısın 
efekan z.
20 Aralık 2014 23:36
KEsinlikle nerf yer çünkü çok güçlü bir hero
onur can e.
20 Aralık 2014 23:42
bence meta ya girmesine girerde bir sonraki patchlerde nerf yemezse turnuvalarda bile görürüz.