alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
552
- Sezon bitiminde ödül verilecek mi?
alper b.
16 Aralık 2014 22:36
Evet verilmektedir. Her sezon farklı bir Victorious(Şanlı) kostüm verilmektedir. En son 4. sezon için Şanlı Morgana verilmiştir. Ödülleri alabilmeniz için Gümüş liginde olmanız gerekmektedir. Şanlı şampiyon kostümünü alabilmeniz için ise Altın ve üstündeki liglerde sezonu bitirmelisiniz.
ibrahim e.
16 Aralık 2014 23:00
Her sezonda altın ve üstüne çerçeve ve şanlı kostüm verilir.
Mustafa Ahmet T.
16 Aralık 2014 23:02
Yok kardes bronzlar da odul aliyor yanlis aciklamissin begenmedim
ibrahim e.
16 Aralık 2014 23:09
hiç bronz olmadım bilmiyorum kardeş kusura bakma.
alper b.
16 Aralık 2014 23:10
Mustafa Ahmet T.
Mustafa kardeşim öncelikle bronzlugundan dolayı seni tebrik eder ve başarıların devamını dilerim bari burda etmeyin bronzlugunuzu abi bronz ne ödülü alır bronz bronzdur nerenizle oynuyonuz oyuunu siz abicim diamonda oyunmu öğretceksiniz
Doğukan Ö.
20 Aralık 2014 23:21
Evet.
eray e.
20 Aralık 2014 23:21
herkese verilmeli bence ayrım olmaması lazım :D 
Mertcan E.
20 Aralık 2014 23:23
Mustafa Ahmet T.
bence şaka yapıyor.einstein olduğum için hemen anladım yoksa o da biliyor gerçeği.
onur can e.
20 Aralık 2014 23:30
plattan selamlar lowlar ölsün :D
Hakan S.
20 Aralık 2014 23:56
alper b.
Mustafa kardeşim öncelikle bronzlugundan dolayı seni tebrik eder ve başarıların devamını dilerim bari burda etmeyin bronzlugunuzu abi bronz ne ödülü alır bronz bronzdur nerenizle oynuyonuz oyuunu siz abicim diamonda oyunmu öğretceksiniz
bilmişlik yapan bronzlar en sevdiğim :D
efe yağız b.
21 Aralık 2014 00:05
bronz ödül ne alaka ödül almıyor ki