alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
410
solo q küme yükseltme ipuçları
gürhan o.
6 Ocak 2015 22:12
arkadaşlar bronz 3 ten plat 1 e çıktım tabi öyle kolay olmadı yaptıklarımı sayarım isterseniz
1-öncelikle çoğu prof. yayıncının twitch yayınını izledim
2-main konusunda bronz gümüş gold dan cıkmak için jungle oynadım ama mainim mid jungle oynarsanız maçı taşıyabilirsiniz
3-kesinlikle flame yapmayın ve küfür etmeyin tr serveri mağlum :) 
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 23:22
aynenbende voli hastasiyım...
Özgür Burhan E.
10 Ocak 2015 23:08

Ben çok flame yapan biriydim internette sürekli araştırırdım elo yükseltmek için ne yapmalıyım diye flame i bıraktığım günden itibaren gümüş 5 den altın 2 oldum sende denemelisin bence hiçbir şekilde küfür veya hakaret etme iyi niyetle söyle karşındaki de sen öyle söyleyince küfür etse bile ben özür dilediklerini bile gördüm. Oyun sonu çıkışta biraz söv ama, nasıl olsa kazandınız artık :DD

Umut ilhan F.
14 Ocak 2015 21:20
Flame denilen morel bozma olayı yapılmamalı örnek olarak bir arkadşımızda diler getişrmiş zaten
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 12:16
Bide her lanede oynayabileceğiniz en az 2 şer tane şampiyon seçin kendinize 
Sergen B.
25 Şubat 2015 13:16
Vilber Kraldır Ya : )