alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
725
Statikmi - Hayalet Danscımı ?
Ediz T.
20 Aralık 2014 18:55
Bence hayalet danscı Farmın ve heroların ıcınden geçebiliyormussun ayrıca yenı guncellemede hayalet danscı %35 Kritik olacakmıs sizce?
eray e.
20 Aralık 2014 21:53
bana kalırsa statik yük dolup birden cok birimlere zarar verebiliyor 
onur can e.
20 Aralık 2014 21:54
yeni gelecek patch ile birlikte bana göre hayalet dansçı 1 adım önde.
deniz ali v.
20 Aralık 2014 21:54
bence statik
Cumali Ç.
20 Aralık 2014 21:55
Statiğin 800'lük parçası ile farm yapınca fazladan 2 gold geliyor ve biraz fazla farm yaparsan faydası var. Tamamladıgın zamanda 4 kişiye vuruyor. Early de de güçlü latede de güçlü . Hayalet dansçı ise her zaman güçlü fakat şampiyondan şampiyona farklılık gösterir. mesala quin , draven , tristana gibi şampiyonlar statik çıkarken vayne , cait gibi şampiyonlar hayalet dansçı cıkıyorlar
Mertcan E.
20 Aralık 2014 22:00
statiğin ani hasarı var bu önemli graves gibi burst vuran herolara iyi gider fakat phantom'unda pasifi çok işlevsel vayne gibi carrylere de phantom gider yani heroya göre alınmalı.
Ozan Ö.
20 Aralık 2014 22:02
Bence hayalet dansçı kritik ve saldırı hızı daha yüksek statiğe göre ama statiğin büyü hasarı da göz ardı edilemez :D
MUHAMMET FARUK G.
20 Aralık 2014 22:08
statik  iyidir fakat heroyada gore değişir  neden iyidir ilk vurdugun atağın statikle beraber kritik vurma olasılıgı var rakibini dürtme veya ani hasar vurmak icin cok iyi
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 23:02
Tabii ki statikk deli misin .s.s
efekan z.
20 Aralık 2014 23:03
Heroya göre değişir
ahmet b.
28 Aralık 2014 18:00
Statik genel olarak birçok durumda daha iyidir. Ama oyun çok uzarsa verdiği hasar önemsizleşeceğinden ve fazlaca altının olacağından onu satıp hayalet çıkmak daha mantıklıdır.