alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
276
Yardım
Kubilay A.
8 Mayıs 2016 20:04

Oyunda birçok şey hakkında bilgim olmasına rağmen counter konusunda bilgim olmadığını söyleyebilirim , Caitlyn'in , Sivir'den büyük bir counter yediğini biliyorum sadece , Counter konusunda nasıl counterlandığını anlatmanızı bekliyorum mesela kassadin'in counter'i talon değilde , Talon kassadin'i şöyle counterlar anlamında bende bildiğim tek counterı sizinle paylaşıyım.Sivir Caitlyn'in tuzaklarına e özelliği ile basarak mana yenileyebilir ve etkilenmez , Ayrıca Caitlyn ulti attığında E açıp birinin önüne geçebilir veya kendini koruyabilir . Yardımlarınızı bekliyorum dostlarım

İsimsiz Üye
10 Mayıs 2016 16:12

bunny hoop yapabilirsin.

İsimsiz Üye
12 Mayıs 2016 22:51

Eğer mağaza veya hesabınız ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız var ise bu konu pek size göre değil, lütfen bu tür sorunlarınız için: mağaza&hesap problemleri isimli konuya göz gezdirin.

Süleyman K.
13 Mayıs 2016 10:17

Counter meselesini daha çok oyun oynayarak öğrenirsin. Ki bir şampiyonla bütün şampiyonlar karşısında oyun attıkça neyi ne zaman yapacağını da bilirsin ve "counter" işi anlamını yitirir. Karşıda counterin olsa bile rahat kazanırsın koridorunu. Alt koridor oynuyorsan supunun da sağlam olması lazım tabiki.

osman ozan f.
22 Mayıs 2016 13:19

kardesim oyunu oynaya oynya nasıl ezdiklerini gorceksin

GÜLSÜM D.
27 Temmuz 2016 04:41
Oynaya oynaya öğreniyorsun ct olayını.