alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
487
Yayıncı olmak için
Mert Fatih A.
21 Haziran 2015 12:51

Genellile herkes lol yayını yapmayı istiyor fakat öncelikle iyi bir bilgisayara sahip olmalısınız hemde çok iyi özelliklere çünkü yayın esnasında bilgisayar fazla cpu yediğinden her bilgisayar yayın esnasında donabilir

Batuhan Ç.
21 Haziran 2015 16:10

aslında iyi bir pcden cok iyi bir internete sahip olmak daha faydalıdır donmalar bunla alakaldır

ismail e.
16 Temmuz 2015 12:12

Fiber internete sahip olman ve oynıyacagın oyunların sistem gereksınımlerını karsılayabılecek bır bılgısayara sahıp olman gerekır sadece bunlarlada bıtmez montaj da ve video hazırlama vlog tarzı şeylerde bilgili olman gerekir yayını acmak ıcınde bılgısayar bazı programlar ıster. İlk kanalını açtığındada iyi bir reklam yapman lazım çünkü reklam yapmazsan izleyici kitlen daima az kalır ve gelişse bile yavaş gelişir.

Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 14:36

internet hızınızın çok iyi olması lazım ve iyi bir bilgisayara sahip olmalısınız abone çekmek ve izlenme sayısını arttırmak yavaş yavaş olacaktır diye düsünüyorum fakat zor bir iş.

Okan A.
6 Ağustos 2015 11:43

Öncelikle yukarıdaki arkadaşlar genellikle "internet hızı" "kaliteli bilgisayar özellikleri" gibi şeylerden bahsetmiş. Bunlar halledilebilecek şeyler. Eski bir yayıncı olarak, öncelikle oyununuzu oynarken mikrofona ve kameraya sürekli olarak sempatinizi göstermeniz gerekiyor. Ayrıca söylemek gerekirse, her olaya ağza alınmayacak küfürler eden yayıncı arkadaşları kınıyorum. Şimdidin komedyenleri gibi, "Kemal Sunal"ın küfürsüz yürüttüğü ününü, küfürler saydırarak yürütemeyenler misali, yayıncı olmayalım.

Sergen B.
3 Kasım 2015 00:24

Bence Tanınmış Kişi Olmak Gerekir :)

Sergen B.
6 Kasım 2015 12:12

Öncelikle Bir Youtube Kanalı Açmalısın Ve Video Çekmelisin Eğer Sevilirsen Abonelerin Artıcaktır Ve Yayın Açarsan Herkes İzlicektir