alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
638
FPS Arttırma Ping Düşürme
Semihcan Ç.
14 Aralık 2014 11:50
Merhaba arkadaşlar birçok arkadaşın özellikle laptop kullanan arkadaşlarda fps düşük olduğu söyleniyor. Bendede böyleydi bu bi kaç şey uyguladıktan sonra 20 civarından 55 civarna çıktı.

Anlatım:

Ekran kartı driver'ımızı güncellememiz gerekiyor şayet ekran kartınız hakkında bir bilgiye sahip değilseniz Başlat>Çalıştır'a(Windos tuşu + R kısayolu) Dxdiag yazıyoruz ve Enter'a basıyoruz uyarı verebilir Evet diyoruz açılan pencerede Ekran üst sekmesine geliyoruz Aygıt Adı bölümünde hangi ekran kartına sahip olduğumuz yazılıdır buna göre güncel driver'ları aşağıdaki linklerden indiriyoruz. 


Ati Driver: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx 
Nvidia Driver: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us 
Intel Driver: http://downloadcenter.intel.com/ (Select a product family bölümünde Graphic seçilecek) 

Bunu yaptığınızda yeterli olmadı ise Game Booster inidirip Harici Servisleri Kapatmanız gerek.


Ping düşürme konusuna gelicek olursak. Ben 2 şehirde oynamaktayım memleketimde internetim normal ama izmire geldiğimde ping biraz artıyo internetten kaynaklı olarak onun için araştırma gereği duydum ve pingim 150 arada 250 ye kadar çıkmaktaydı şuan maksimum 120 görüyorum çok iyi oluyo 

http://www.mediafire.com/?5gy8yms3z3xc47o

İndirdikten sonra install demeniz yeterli. Pc ye restart atmazsanız aktif olmaz.
Cevap bulunamadı.