alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
437
League Of Legends '' Yeteneklerini keşfet ve lig yüksel''
Deniz Can Y.
8 Ocak 2015 21:54

Herkese merhaba arkadaşlar iyi geceler , bu forumu açma amacım sizi aydınlatmak bu oyunu ortalama sezon3 un basından berı oynuyorum yanı anlıcagınız 2 yıllık bır gecmısım var kımıne gore azdır kımıne gore coktur neyse ben sıze league of legends hayatımdan bahsedıyım biraz 30 olana kadar herşey güzel gidiyodu takı ana ekran sayfamda 0/10 derecelı yazısını gorene kadar merak ettım ve dıger oyunculardan bunun hakkında bılgı aldım ranked(derecelı) oyun oldugunu ogrendım ve sonra hayatım gıttıkce oyuna baglanmaya başlamıştı bunun farkındaydım sonra ılk 10 macımdan sadece 2 sını kazanarak bronz 4 kumesıne yerlestım ne oldugunu bılmıyorum tam  olarak sonra internetten araştırmammı yaptım ve en kotu kume oldugunu ogrendım ortalama 4-5 ay boyunca cıkmaya calıstım yaklasık 750-800 maç attım çıkamadım acık sozluyumdur herseyın dogrusunu soylerım dedıgım gıbı arkadas ortamında dalga sebebı oldum o hale kadar geldım arkadaslarımda sılver3 ve sılver 1 dı ve oyuna cok gereksız yere skın parası yatırdım bırakmak ıstemıyorum ama daha ıyı olmak ıstıyordım ve sonra maın-lane olayını keşfettim biraz geç oldu ama oldu ortalama 20 gun boyunca ranked gırmeden butun lanelerı denedım ve ılgınctır kı lanemın bot maınım adc oldugunun farkına vardım ve sonra ondan sonra hep ama hep adc oynamaya basladım ve tam 1 ay sonra kendı capımda buyuk bır yukselık gosterıp sılvera cıktım artık mutluydum ama acık ve net mutlulugum cok surmemıstı cunku 2 hafta ıcınde yıne bronza dustum artık oyunun basına oturdugumda stres ve azımden gozum baska bırseyı gormuyodu ve sonra kendıme premade bulmustum ama support degıl jungledı onunla bırlıkte yukseldık ve o sonra belırlı bır sure oyuna ara vermıstı bende sılver 3 olmuştum mutluydum ve bunun ustune suanda ortalama 1-.1.5 yıl geçti ve suanda platınıum 3 um ve yoluma devam edıyorum ımkansız yoktur flameyı bırakın ve takım oyunu oynayın eger sınırlerınız bozulmasını ıstemıyorsanız ıletısım halınde olamıyorsunuz herkesı muteleyın ve pur dıkkat oyununuzu oynayın bana oyunda ulaşmak ıstersenız yardımcı olurum -BestMarksmanQQ 

ZAMAN AYIRIP OKUDUGUNUZ ICIN TESSEKKURLER

Cem K.
13 Ocak 2015 20:24
İlkte bronza düşmen beni üzdü, bilmiyorken bronza düşmek gibisi yoktur.
Fadıl A.
13 Ocak 2015 21:03
Kötü olmuş :(
GÜLSÜM D.
14 Ocak 2015 19:08
Saol kardes yararlı oldu
Musa Mete D.
14 Ocak 2015 21:00
:(
Adar Can D.
19 Ocak 2015 12:05
o kadar uğraşlar sonucunda bir yere ulaştıysan ne mutlu sana :)
anıl e.
26 Şubat 2015 20:02
teşekkür ederim kardeş güzel anı :)
Mevlüt T.
26 Şubat 2015 20:05
Çok Saol Öğrendiğim iyi oldu.