alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1216
Leaver Buster Hakkında(Otomatik Ban Sistemi)
Tarık B.
10 Ocak 2015 21:25

LEAVERBUSTER NEDİR?

LeaverBuster, sihirdarların oyun bitmeden oyundan çıkmasını ve/veya oyun esnasında boş durmasını engellemek için oyuna eklediğimiz bir sistemdir. Bu davranışı sergileyen ve sürekli oyunlardan çıkma/oyunda boş durma eğilimi gösteren sihirdarlar, düşük öncelikli bir sıraya yerleştirilir.

BENİM SUÇUM DEĞİLDİ Kİ! İNTERNETİM KESİLDİ. ELEKTRİK GİTTİ. ACİL BİR DURUM ÇIKTI. OYUNUM ÇÖKTÜ.

Oyuncularımızın arada sırada oyundan erken çıkmak ya da başından kalkmak zorunda kalabileceğini anlıyoruz; bu nedenle sistemi, bu tür durumları göz önünde bulunduracak şekilde geliştirdik. Birkaç oyunu terk edersen, düşük öncelikli bir sıraya yerleştirileceksin. Oyunları terk etmeden 5 maç tamamladığında, tekrar normal sıraya geri dönebileceksin. Eğer oyunları terk etmeye devam edersen düşük öncelikli sırada bulunmaya devam edeceksin.

Bu öncelikli Sıraların Kademeleri;

05:00 x5

10:00 x5

15:00 x5

20:00 x5 

Permanitly Ban

Bu Cezalar Kesinlikle Kaldırılamaz Yada Azaltılamaz.

AFK Kaldınız Bunların Dışında İstisna Durumunuz Var İse Riot Supporta Bildiriniz.

Teşekkürler

Cem K.
13 Ocak 2015 20:12
Leaver Buster çok orta bir program ama biraz daha geliştirilmeli çünkü AFK'lara falan biraz daha ceza gelebilir.
Ali Can Y.
14 Ocak 2015 17:29
Bazen gerçekten de internet elektrik vs gidiyor bizim suçumuz olmuyor bu yüzden program gelişmeli 
GÜLSÜM D.
14 Ocak 2015 17:32
Leaverbuster cok sacma bi program ban sınırsız degl dimi
Sergen B.
26 Şubat 2015 16:20
Leaverbuster Ne Demek ?
Engin Kaan T.
28 Şubat 2015 22:19
Sergen B.
Leaverbuster Ne Demek ?
Leaver - Ayrılan
Buster - Tutuklayıcı
Abdülkadir A.
1 Mart 2015 09:19
maçınıza afk gelince ağlıyonuz ama
Güney Ç.
1 Mart 2015 09:51
bence leaver buster cok acımasuız bir sistem ben karsıyım acıkcası
Sergen B.
5 Mart 2015 22:56
Tamam Kötü Bir Sistem Olabilir Ama Afk Kaldığınızda Takım Arkadaşlarınızın Emeği Boşa Gidiyor