alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
886
LOL de hata almayı ve crash yemeyi durdurmak için genel bilgiler
Buğra K.
20 Ekim 2014 22:47
Öncelikle eğer oyununz normal durumda kasıyor ve fpsniz 20 nin altına düşüyorsa oyunda grafik menüzüne girip ayarlarınızı düşürün gereksiz ayarları da kapatın mesela ben gölge ayarını kapaıyorum fakat diğer ayarlarım yüksekte
Windows updateinizi açarak önemli kısmında bulunan tüm güncellemeleri eksiksiz indirip kurun oyunu oynarken modem arayüzündeki firewall windows firewall windows defender ve antivirüs programlarınızı kapatın oyun oynarken arkaplanda başka çalışmayan gereksiz program kalmasın (bazı istisnalar laptopların touchpad programları veya fan kontrolü programları) ve eğer daha yüksek performans alayım çok lazım derseniz performans ve görsel efektler sekmesine denetim masasından gidin ve en iyi performans için ayarlaya tıklayın bu bilgisayrı widows 98 gibi gösterir fakat windowsa giden grafik kartı gücünün bir kısmını oyuna aktarmanızı sağlayın Eğer başka bildikleriniz varsa aşağı ekleyebilirsiniz
ALİ CANER S.
20 Ekim 2014 22:56
benim fps tflerde çok düşüyor ve hiç birşey yapamıyorum. bazen oyunun kapandığı bile oluyor
sinan Ö.
20 Ekim 2014 22:57
Sağol bilgi için
Ozan H.
20 Ekim 2014 23:09
ALİ CANER S.
benim fps tflerde çok düşüyor ve hiç birşey yapamıyorum. bazen oyunun kapandığı bile oluyor
LAptopdan oynuyorsan ısı yükseldiği için olabilir hocam.
mahser ş.
20 Ekim 2014 23:11
bilgiler için teşekkürler. özellikle antivirüs,torrent gibi pc nin arkasında hem interneti hem pc yi yavaşlatacak şeyler varsa kapatın. ayrıca oyun içi ayarlardan dikey senkranizasyonu da kapatırsanız fps niz baya artar.
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 23:20
benim fps sorunum var cok dusuyor sebebini bilen varmı 
ALİ CANER S.
20 Ekim 2014 23:22
en ufak bi dosya indirmek bile lolü çok etkiliyor buna dikkat edin
Emre K.
20 Ekim 2014 23:25
Bilgileriniz için teşekkürler
Muhammet Mücahit Enes Y.
20 Ekim 2014 23:27
Arkadaşlarıma yollayayım, teşekkürler.