alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
389
narin twitch
samet i.
27 Ocak 2015 16:47
arkadaşlar ben bir lol takımda adc rolünde oynuyorum twitch çok bet ettiler aldım ve denedim fakat ne bir hasar vere biliyor nede diğer adcler gibi sağlam dura biliyor çok çabuk ölüyor ve hasar veremiyor benmi yanlış oynuyorum yoksa arkadaşlarım kandırdımı beni ?
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 18:53
Oyunun başlarında hasar vermezsin ama minyon kastıkca kill aldıkça güçleşirsin ve görünmezliği sağlam kullanırsan tutamazlar seni biraz zordur kendileri
Muhammed Kürşat K.
30 Ocak 2015 19:23
Narin ama etkili bir adc ani hasar veren ama Türk serverinde bebelerin korelilerden görüp almasına ayar oluyorum twitch de izleyip hemen ardından alıması acayip sinir bozucu 
GÜLSÜM D.
5 Şubat 2015 22:10
1vs5 penta atıyordm nerdeyse tw op
Hüseyin Batuhan M.
7 Şubat 2015 16:03
Abi twitch de  durmadan dürtüp farm yapıcaksın başka yolu yok early de kırılgan bir hero 
Durmuş Ahmet T.
7 Şubat 2015 20:42
aynen bende denedim twich i ama baya zor oyunda en çok saldırı hzına sahip karakter ama zordur hasarı başta azdır bende zorladım oynarken