alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
323
Öneriler
Mehmet Güner G.
30 Aralık 2014 21:28
Merhaba arkadaşlar şimdi League of Legends oynarken dikkat edilmesi gereken ve yapılması veya yapılmaması gereken şeylerden bahsedeceğim. Sıkmaması için kısa ve öz olacak.
*Takım arkadaşlarınıza küfür etmeyin - Çok sinirli bir insan olmasanız bile bazen troller veya feederlar oyununuza gelebiliyor. Bunların bazıları küçük yaşta, bazıları ise kasıtlı olarak yapıyor. Bunu yapanlara "Canın sağolsun" veya "Boşver zaten sadece bir oyun" gibi bir tepki gösterirseniz, direk bunu yapan kişinin duygularına etki edeceği için size katılabilir ve kötü davranışını telafi etmeye çalışabilir.
*Her halükarda takıma moral vermeye çalışın - Moral bir takımın kaynağı olur ve moraliniz bozuksa çok kötü bir şekilde oynayacağınızı siz de biliyorsunuz. Çok ölen bir takım elbet moralsiz olur, morallerini yükseltmek için bir şeyler yapın ve küfür ve spam yapmayı bırakın. Espri yapın, "esprinin zamanı mı lan bu şimdi" diyenlere de "ne zaman zamanı oldu ki" deyin.
*Oyunda bir şey deneyecekseniz Botlara karşı deneyin - Bunu ben, hatta bir sürü usta oyuncu da yapmıştır ama siz yapmayın, oyunda bir şey deneyince belki iyi gidersiniz ama hem sizin hem de takımınızın kaderiyle oynamış olursunuz, yazıktır, günahtır.
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 23:12
küfürle alakası yok troll her zaman trolldür velet her zaman velettir (yaşla veletliğin alakası yok 15 yaşındaki 22 den iyi oynayabilir)
eyüb k.
30 Aralık 2014 23:20
ilk cevap kardeş za 
Ali Can Y.
2 Ocak 2015 18:16
altın kasmak için neler yapıyosunuz ya "ilk cevap kardeş za" nedir
Alp H.
2 Ocak 2015 21:44
Ali Can Y.
altın kasmak için neler yapıyosunuz ya "ilk cevap kardeş za" nedir
Aynen Alican sana katılıyorum :D
Umut D.
3 Ocak 2015 11:36
last hit yapıp wardlı oyna yeterli arada gang dahil