alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
583
Report sistemi çalışıyor mu ?
İsimsiz Üye
16 Ağustos 2015 01:36

Arkadaşlar . Her el girdiğimde bi afk veya feederle karşılaşıyorum. Bazıları beni sinirden kafayı yedirtiyor . Report ediyoruzda bunlar banlanmıyor sanıyorsam . Sizin düşünceleriniz neler ? birsürü Riottan adamada yazdım ama işte cevap yok . Benim tahminimce report sistemi pert.

Veli Emre G.
16 Ağustos 2015 15:08

Şöyle bahsedeyim sana. Türkiye serveri, Lol sunucularından Türkleri ayıklamak için kurulmuş bir server. Türkiye serveri hariç bütün serverlerde report sistemi gayet düzgün çalışıyor. Fakat Türkiye serverinde sadece afk leri banlıyorlar. Onu da otomatik sistem banlıyor zaten. Yani hiçbir işe yaramıyor. Feederler, troller v.s ban yemiyor.

Mustafa Ç.
21 Ağustos 2015 09:56

Hocam zaten oyuncuların geneli böyle. Nasıl uğraşıyorlar bilmem. Ama ben bi gün kafaya takıp takip ettim. Kesinlikle çalışıyor.

Ulaş A.
22 Ağustos 2015 20:15

Eğer ayrıntılı davranırsan evet ama üstünde durmazsan çalışmıyor

Mert K.
23 Ağustos 2015 11:19

Çalışıyor diyip çalışmıyor şu aralar sadece AFK'da işe yarar durumda

Yusuf C.
27 Ağustos 2015 04:15

Daha şimdi oyunuma 3 pre geldi ve bile bile feedledilir üstüne bir de hakaret yağdırdılar. Report ettim ama takip ediyorum çalışır herhalde.

Bilalcan D.
29 Ağustos 2015 09:41

Report sistemi çalışmıyor diye biliyorum ben yani abi adam geliyo feedliyor küfür ediyor report et zaten report sistemi çalışmıyor diyor ya

Sergen B.
26 Ekim 2015 19:38

Son Günlerde Tam Olarak Çalışmaya Başladı

GÜLSÜM D.
1 Şubat 2016 04:49
Şu afk sistemi çok ağır 5 dakka afk kalıyosn 100 dakka ceza. Yiyosun ya.