alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
478
Riot LoL ün Kapanacıgını Açıklada
Batuhan B.
24 Aralık 2014 11:09

Koskocaman kar taneleri gökyüzünden yavaşça süzülürken, Valoran’ı tatlı bir telaş kaplıyor. Tüm yılı Adalet Meydanlarında savaşarak geçiren şampiyonlar için yılın en beklenen anı yaklaşıyor. Zaman savaşma değil, dinlenme ve eğlenme zamanı. Valoran Kostüm Partisi yaklaşıyor ve bu partide tek savaş, en güzel kostümü seçmek için verilecek!

Bugüne kadar indirime girecek kıyafetleri hep biz belirledik, şimdiyse sıra sizde! Yalnızca Türkiye Sunucusu’nda geçerli Valoran Kostüm Partisi etkinliğinde, indirime girecek kostümleri siz belirleyeceksiniz.

22 Aralık’ta başlayacak olan Valoran Kostüm Partisi oylamaları, 26 Aralık saat 12.00’da sona erecek. Bu süre boyunca her gün, sizin için seçtiğimiz 200’den fazla kostümden dilediğiniz 3’üne oyverebileceksiniz. Etkinlik sona erdiğinde en çok oyu alan 5 kostüm27-28 Aralık tarihleri arasında RP fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak mağazada olacak.

En sevdiğiniz kostümlere oy vermek için vakit kaybetmeden Valoran Kostüm Partisi sayfasını ziyaret edin! Unutmayın, her gün 3 oy verme hakkınız var.

Valoran Kostüm Partisi’nde görüşmek üzere!

Cevap bulunamadı.