alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
14369
Script Nedir ?
Murat K.
21 Ekim 2014 20:20
Script nedir açıkcası ben de bilmiyorum.Bu aralar skill dodge veya seri combo yapanların hepsine script damgası vuruluyor.Özellikle plat-dia-ch elolarda win rate yüksek kişilere vuruluyor bu damga.Bu kadar kolay mı ulaşılıyor bu script denilen şeye?
Arkası dönük combo yapan Ryze,Cassiopeialar gördüm bu mu oluyor script?Bu kadar büyük gözüken bir şirket buna engel olamıyor mu? yada tespit ettiği halde banlamıyorlarmı ? nasıl iş bu ?

sinan Ö.
21 Ekim 2014 20:33
Script ne oluyo tam olarak
ufuk d.
21 Ekim 2014 20:34
oyunun yapısını tahmin yada taklit edip senin haricinde kendi kendine işlem yapan program türü vb gibi bişey diye biliyorum
Gökay k.
21 Ekim 2014 20:35
Oyunu kendin oynamiyorsun yada nazı diyiyim skillere sen basmiyorsun ve insanüstü bir hızla skill kullaniyorsun 
muhammed yusuf b.
21 Ekim 2014 20:37
bilen birisi anlatsa iyi olur aslında.
ALİ CANER S.
21 Ekim 2014 20:37
script otomatik skil atıyor tek tuşa basıyorsun o hiç bir skili kaçırmadan itemlerin aktifleri de dahil atıyor. yeri geliyor arkası dönük yeri geliyo yan farketmiyo
Caner K.
21 Ekim 2014 20:39
Script hızlı bir şekilde kombo yapabilen skillere dodge atabilen birşeydir. scripti bota tanıtırsın ordan oyun içinden açarsın ama kullanmanı önermem yarın öbür gün turnuvaya gittiğinde script açamazsın mal gibi kalırsın ortada :)
Ozan H.
21 Ekim 2014 20:40
Kısaca karakter otomatik oynuyor,sen oynamıyırsın.Kombo vs. hepsini kendi yapıyor.
yavuz k.
21 Ekim 2014 20:40
yeni yaygınlaşan bi hile program kullanarak otomatik skill atıyorsun
Harun A.
21 Ekim 2014 20:41
skilleri otomatik dodgelayan şey diye biliyorm
Hakkı Mert A.
21 Ekim 2014 20:54
Otomatik skill dodgelıyor.Cassiopedia ile ortaya çıktı.Artık iyi oyunculara bile script denmeye başladı.Ama yakalanması çok kolay kullanan az.