alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
563
Twisted Fate Değişik Bir Build
Polat S.
19 Aralık 2014 13:16
Merhabalar. Bu build hem değişik, hemde biraz fantezik oldu. Umarım beğenirsiniz. 

Sihirdar Büyüleri ve Rünler; Rünlerde AD rün olması, hem minyon kasmak açısından, hemde E skilli ile daha güçlü vurması açısından. 

İtemler; Dediğimiz gibi, bu biraz fanteziye kaçıyor.Fakat deneyin, bir şey kaybetmezsiniz. Saldırı hızı ve AP, Twisted Fate'in E skillini tetiklemek konusunda güzel bir taktiktir. Statik Hançer almamızın amacı, W basınca, Lich Boğan itemimizin pasifi devreye girecek, E skillimizin işleve girince rakibe kartı attığımızda Statik Hançer'in damage ile bayağı bir hasar verecektir. 


Yetenekler;


Burada W den sonra normalde Q fullenir, fakat biz saldırı hızı için oynadığımızdan W den sonra E fullüyoruz. E skillinin pasif özelliğinde saldırı hızımızda var zaten. 

Kabiliyetler; 


Evet arkadaşlar, kabiliyetlerimizde de saldırı hızı ve AP odaklı yapıyoruz. 
Ediz T.
19 Aralık 2014 13:23
Bu kadar fazla ap eşyasında statik hiç  bi işe yaramaz :) onun yerıne hayalet dans cı cıkıp minyonların ıcınden geçersin VEYA Sıvışma cıkıp 
onur can e.
19 Aralık 2014 13:24
Statik ile nashorun disini aldigina gore e fullenmesi bence isabet olmuşm
Hasan Can K.
3 Ocak 2015 20:19
Bu tarzda Metayı kıran Buildler iyi olabiliryor.Ama oyunda aldığında bu ne biçim item diyip küfür edenlerde olabiliyor.