alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
479
44 lwl de 50k sg yapmak istiyorsanız buyrun
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 07:33
1-Akademi : 

• Akademiye hergün girerek lwliniz kaça kdr gelmişse sınıra kdr zorlayın.
  • sihirli defans (mesela lwliniz 32)lwliniz kadar arttırın
  • saldırı(akademi lwline kdr)arttırın
  • sihirli defans bunuda lwliniz kdr arttırın
  • beden:bu size hp verecektir.bunuda lwliniz kdr .
  • Eğer kristaliniz yoksa tarlanıza kristal dikebilirsiniz .hergün akademiye girerek bu saydığım saldırı becerilerini alınız /isterseniz askerin saldırı-defasn gibi özelliklerinide alabilirsniz bunlarda sg verir

​2-Birlik Becerisi : 

• GÜÇ-BEDEN-ZIRH-ZEKA ÖZELLİKLERİNİ 10LWL YAPANA KDR URAŞINIZ

3-Kader : 
-kaderinizde kırmızı çıkana kadar uğraşın ve kaderinizi yükselterek sg niz artacaktır
-kaderim 9-10k oldumu ve kırmızı oldumu hepsi 5k ve üzeri sg niz artar yani o derece

4-Şöhret : 

Düşük lwl de (30ve yukarısı) şöhrete ful girerseniz şöhretinizi 32k yani yüzbaşı olana kadar arttırın.Mesela er oldunuz hemen er madalyasını alınız sg niz artar.32k yani yüzbaşı olunca lwlimiz 40sa yüzbaşı kartı var amfi markette ondan 20ydi galiba hepsini alırsak bize kraliyet süvarisi kartı verecek ve bu bize 2k sg verecek

Arkadaşlar labirentten 30lwl takıları alırsanız mütiş olur ama lwl de alacaksınız yani oda var )..yada isteyen kahraman sarayından (20lwl se ) 20takımını alabilir son bosu keserseniz fazla xp verir.

EVET ARKADAŞLAR FAZLA SÖZE GEREK YOK BU DEDİKLERİMİ YAPIN SG NİZ LWLİNİZLE KAPIŞACAK DURUMA GELİR BEN DENEDİM ŞAHSEN KENDİ ÇARIM OKÇUYUM 32LWLİM 11.392sg VAR.

Bu Arada Sakın Level Almayınız Çarınızı 35 lwl kadar getirin 35lwl den sonra lwl almayın...35lwl de kader yapın.akademi yapın birlik beceriniz 10olana kdr durun..ben2aydır 32lwlim mesela )...
Sergen B.
24 Şubat 2015 18:13
Sonda Eklediğin Not Çok Doğru 35 Levelden Sonra Kasmayın Arkadaşlar
Sergen B.
6 Mart 2015 16:40
Bende  1 Aydır 33 Levelde Tutmaya Çalışıyorum :)