alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
539
Beceri nasıl eklenir? (Büyücü, Savaşçı, Okçu)
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 08:26
Büyücü:
Büyücüde beceri ekleme sürekli oyuncuların ilgilendiği bir sorundur. Aşağıdakği resimi ele alarak gelin hep birlikte inceleyelim. Herkese kesinlikle faydalı olacaktır.Bu 30 seviye sistemi için küçük bir ek tavsiyedir. Dünya BOSS’ta faydalıdır fakat 80 Nefret harcayarak beceri MAX. Kaçınılmaz Gökyüzünü önceden ayarlamak gereklidir. 1 Gezegen Saldırısı, iki grup ve Labirentin etkisi yüksektir. Seviye 2 HP ile QTE ortaya çıkar. Nefret eklemek tavsiye edilmez.
Bu benim tavsiye ettiğim bir yoldur. Seviye 4 alev için önemli olan 3 den 4 seviyeye atlamadır. Mükemmel Saldırı eklemeye gerek yoktur, başlarda saldırıya etkisi fazla değildir, eğer set Nefret değilse Dünya BOSS a saldırıda çok etkili değildir. Savaşçı:
Aşağıda Savaşçı becerisi ile ilgili küçük bir açıklama bulunmaktadır. Saldırı Taşı Lv 3 belkide çift saldırıda en iyisidir.Beceri ekleme 25 seviye öncesi seviyeye bağlıdır. Becerinin çok olması yüksek olduğu anlamına gelmez. Sistemin gönderdiklerinin hepsi kullanışlı değildir. 24. seviyeden 25. seviyeye geçtiğinde 30 seviyedeki becerilerinden emin olman gerekir. 200 noktası baştan yapılabilir. 
Eğer sence ınternet oyunlarına para harcamaya değmezse, tekrardan bir büyücü hesabı açabilirsin. 1 seviye Devamlı Tanrının Çağrısı, Kasırga, Zarar İndirme %70 dir. 
Yukarıda sağlanan yöntemle beceri ağacından sonraki beceri önemlidir. 30 seviye Savaşçı eklerken bir püf nokta vardır: Lv 2 Kalkan. Bu 1 becerinin yaptıkları oldukça fazladır. 500 Yenilecek Zararın İndirilmesi, 30 Nefret, 60 Bekleme Süresi. Sadece 30 seviyeye gelen birisi biraz rahattır, büyü ortaya çıkar, 2000 Yenilecek Zararın İndirilmesi ve QTE den sonra 2500 Yenilecek Zararın İndirilmesi, 30 seviyeden fazla bir seviyeye ulaşan kişi JJC 2 seviye Kalkan, 30 Nefret yok sayılabilir.
+30 Nefretden fazlası ya da 30 Nefret yok ise fark nedir?
30 Nefret! Bana saldırmayın, bu saldırı ve savunmanın kilit noktası demektir. Savunmak, Birlik Becerisi, Lv 3 Elmas, ekipman geliştirme, Saldırı. 3 seviye tam güç küçük bir Griffin elde edebilirsin. 
2. raund Düz Vuruş, 3. Raund rastgele (Tam Güç, Saldırı uzaklaştırılması gerekir), sonunda tekrar Can gibi birkaç şey Büyücü ile yüzleşir. 45 Nefret normalde 1/3 HP dir.


Okçu Ek Noktalar:
Meslek Yükseltme ve Özellikleri:
Legend Okçu geliştirmede, herkes mutlaka bir önceki mesleklerinden esinlenir. Sadece tek bir kelime: Görevlerinizle birlikte hareket edin. Okçu aslında güçlü bir meslektir; Kiritik Saldırısı yüksektir, yüksek Saldırı, daha az Can, Savunma gibi özellikleri tabiki birde uzaktan saldırma özelliği vardır. Zaman tabanlı oyunlar için uzaktan saldırılar çok önemli değildir. O yüzden Kader seçimine ek olarak tavsiyem, Kritik Saldır, Kan İçme, HP, Saldırılar şanslıdır. 

Asker Seçimi:
Yukarıda bahsedilen özelliklere ek olarak, zayıflıkları önlemek için size şu silahları kullanmanızı öneririm: Er, Kılıçcı, Griffin ve Süvari olmak üzere bu 4 çeşit.
Zamanından önce hızlı bir şekilde yükseltmek, bütün Er ve Kılıçcı seviyesi oyuncu seviyesinden 5 seviye aşağısında olması yeterlidir. Örneğin; 27 seviyeye varan bir oyuncuya önerim, Kılıçcı seviyesi 22 olması yeterlidir, 25 olmasına gerek yoktur. Daha sonraları gelişme biraz daha yavaştır, Ruh birikir, o yüzden 30 dan sonra Griffin ve Süvari seviyesi aynı olabilir.Okçu Beceri Ekleme:
Beceri konusunda diğer mesleklerle aynıdır. O yüzden beceri konusunda söylenecek 2 dikkat edilmesi gereken nokta vardır.
Kritik Saldırıdan sonra beceri seviyesine Nefret eklenir. Bu süreçten sonra Okçunun saldırılarında Nefret eklenir, her saldırıda büyük oranda QTE saldırır. 3. Seviyeye varıldığında %15 Saldırı eklenir.
Bir de bahsedilmesi gereken düşmanın aldığı zararın %50 nin üzerinde sizin HP Dğerinizi yeniler. Bu büyük oranda Okçunun canlılığını artırır ve bu da becerisine işarettir.
Yiğithan B.
20 Aralık 2014 23:36
çok iyi bilgi öğrendiğim iyi oldu teşekkürler