alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
812
En Güçlü Karakter Hangisi ?
Sergen B.
30 Mart 2015 09:15
Bazılarınız Hep Hangi Karakterin En Sağlam En Güçlü Olduğunu merak ettiniz ama şimdi size her karakterin özelliklerini anlatacağım.

Neden Savaşçı ?

Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç= 5 Zırh = 8 Bedeb = 8 Zeka = 2 Dir. Bu nedenle savaşçı en yüksek savunmaya sahiptir ve saldırısıda ortalama derecedir. Savas alanında savunmasını iyi şekilde geliştirmiş olduklarından canları kolay kolay gitmez avantajları bu kadar deil hem bunla beraber saldırılarıda ortalama yanı 5 puan oldugu icin savunmanın yanında iyi bir saldırı yapar. 


Neden Nişancı ?
Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç = 10 Zırh = 5 Beden = 2 Zeka = 5 tir. Bu nedenle nişancı mükemmel seviyedeki saldırısıyla çok sağlam olmak üzere oyundaki saldırıda karakterlerin başındadır fakat savunması ortalamanın altında oldugununda grub savasşlarında hep ortada durur savascının arkasında yani mükemmel saldırısının arkasında kötü savunma dez avantajı.[/u][/i]

Neden Büyücü ?
Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç = 3 Beden = 5 Zırh = 3 Zeka = 10 dur. Büyücü durdurulamaz bir sihirli saldırı sahibidir en büyük avantaj çünkü Savaşçı ve nişancı sihrli savunması düşüktür normal savunmaya göre.Büyücünün en kötü yeteneği ise savunmasıdır sihirli savunmada 1 numara diyebilir anca normal savunmada 0 kendisinden cok güçsüz birinden güçlü darbe alabilir anca ölümcül zarar verebilir.
çağdaş b.
31 Mart 2015 01:30
bana sorarsan kesinlikle büyücü alan etkili skilleri ve healiyle beraber çok güçlü
Oğuzhan T.
27 Haziran 2015 20:03

Bu oyunu 2-3 ay gibi bi sure oynamistim. Nisancilar cok guclu gercekten  cikardigi hasarin haddi hesabi yok.

Mehmet S.
1 Ağustos 2015 19:07

Bence En güçlü savaşçı zırhı sebebiyle fazla hasar almıyo ve damage'yi iyi vuruyo

Nursena K.
30 Ağustos 2015 13:06

Nişancı