alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
400
Kahraman Tanıtımı
orkun e.
21 Aralık 2014 13:59

Kahraman Tanıtımı

Mesleklerin Açıklaması

Legend Savaşçı (Erkek)

Savaşçılar ellerindeki silahla düşmanlarını yok edebilirler, tehlikeli durumlarda dostlarını kalkanla koruyabilirler.

Legend Savaşçı (Kadın)

Savaşçılar ellerindeki silahla düşmanlarını yok edebilirler, tehlikeli durumlarda dostlarını kalkanla koruyabilirler.

Legend Büyücü (Erkek)

Büyücüler, gizemli güçleriyle sihirleri kontrol ederek düşmanlara saldırabilirler. Aynı zamanda sihir kullanarakta dostlarına yardım edebilirler.

Legend Büyücü (Kadın)

Büyücüler, gizemli güçleriyle sihirleri kontrol ederek düşmanlara saldırabilirler. Aynı zamanda sihir kullanarakta dostlarına yardım edebilirler.

Legend Keskin Okçu (Erkek)

İyi bir nişancı silahının avantajlarını kullanarak düşmana saldırır, ayrıca ustaca kullandığı özel silahları da vardır.

Legend Keskin Okçu (Kadın)

İyi bir nişancı silahının avantajlarını kullanarak düşmana saldırır, ayrıca ustaca kullandığı özel silahları da vardır.

Emirhan B.
21 Aralık 2014 14:56
süper
Berat E.
22 Aralık 2014 17:08
Karakterler çok etkileyici
Sergen B.
24 Şubat 2015 17:41
Çok Kararsız Kalmıştım Hangi Karakterle Oynamalıyım Diye Büyücü Açıcam Teşekkürler