alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
246
Legend Online - Boss Sistemi [Detaylı Anlatım]
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 07:00
MMORPG oyunlarının hepsinde olduğu gibi Legend Online oyununda da BOSS sistemi mevcuttur. Bu rehberimizde sizlere Legend Online’daki BOSS sistemi hakkında bilgi vereceğiz. Legend Online oyununda farklı süreçlerde ve farklı yerlerde BOSSlar ile karşılaşabilmektesiniz. Her koyunun kendi bacağından asıldığı gibi, BOSS savaşlarında oyunu tek başınadır ve tek amaç için mücadele etmektedirler. BOSS’u öldürmek. Eğer BOSS savaşında ölürseniz tekrar yeniden başlıyorsunuz. BOSS savaşını oynarken ilk 10’da bulunan oyuncuların toplam yara alma sırası görülebilmektedir. Dünya BOSS’u öldürüldükten sonra sahne tamamen değişecek ve ilk 10’a giren oyuncular ödüller kazanacaklardır. Eğer, ilk 3’te bulunan oyuncularınSağlık Puanı (HP) %1’in üzerinde ise, bu oyuncular farklı ödüllere sahip olmaya hak Kazanacaklardır.
.

Bosslar

1 - Kızıl Gözlü Kurt
2 - Ölümcül Böcek
3 - Ejderha Kemiği

Boss Saatleri

1 - Kızıl Gözlü Kurt [Saat - 11.00-12.00]
2 - Ölümcül Böcek [Saat - 16.00-17.00] 
3 - Ejderha Kemiği [Saat - 21.00-22.00]

Boss Ödülleri

1 - Kızıl Gözlü Kurt
2 - Ölümcül Böcek
3 - Ejderha Kemiği

Bossa Her Vuruşda Altın ve Ruh Kazanırsınız . Bu Biriken Altın ve Ruh Boss Ölünce Size Gelir.
Savaş Sırasında HP gitmez ve Asker Kaybı oLmaz.


Ödüller
 ;

Şans Ödülü : En son Vuruş yapan Oyunucunundur. Ödülü :800.000 Altın
Savaşçı Ödülü : En fazla vuruş yapan ilk 3 Oyuncunundur. Ödülü :800.000 Altın 
Cesaret Ödülü : Bossa verilen zarar ortalaması %1.00 ' ı geçenindir. Ödülü :800.000 AltınBoss HPleri

1 - Kızıl Gözlü Kurt = Tahmini 1578299
2 - Ölümcül Böcek = Tahmini 7223115
3 - Ejderha Kemiği = Tahmini 15436914


Boss Levelleri

1 - Kızıl Gözlü Kurt : LvL 20
2 - Ölümcül Böcek : LvL 20
3 - Ejderha Kemiği : LvL 20


Önemli ;

Dünya Bossa Katılabilmek için En az 20 Level Olmasılısınız.
Her Vuruşunuz Fazladan Altın ve Ruh Demektir.
BOSS Sistemi’ne Giriş


Oyun ekranının hemen sağ üst bölümünde bulunan “Dünya BOSS” butonuna bastıktan sonra, karşınıza tüm BOSSların adı, resmi, seviye ve ne zaman ortaya çıkacağı hakkında çeşitli bilgiler bulabileceksiniz.BOSSlar ortaya çıkmadan 30 dakika kadar önce sistem tüm oyunculara uyarı verir. Bu uyarılar sayesinde oyuncular BOSS’un ortaya çıkacağını anlar. Her 5 dakikada bir yapılan bu uyarılar sayesinde oyuncular BOSS’un çıkışını beklemeye koyulur. BOSS ortaya çıktıktan sonra, “BOSS Butonu” yanıp sönmeye başlar. Bu butona bastıktan sonraysa direk olarakBOSS’un olduğu sahneye girersiniz ve savaşmaya başlarsınız.
BOSS İle Savaşmak

BOSS’un olduğu sahneye girerek savaşmaya başlayan oyuncular, eğer savaş esnasında canlarını kaybederlerse yeniden canlanırlar. Ekranda beliren geri sayım süresi kadar bekleyerek canlanabilirler veya harcamayla hemen canlanabilirler. BOSS ile yapılan her savaştan sonra tüm oyuncular Ruh ve Altın ödül sahibi olurlar ancak EXP ödülü alma şansları yoktur. Belli zaman sonra BOSS’u hiç kimse öldürememiş ise, yine de sahne kapanır ve herkes şehre döner.

BOSS Savaşı Ödülü

BOSS’u öldüren ve ona en sona darbeyi vuran kişi, öldürme ödülü kazanmaktadır. Bunun yanı sıra, BOSS’a en çok zarar veren ilk 3 oyuncu ise zarar ödülü kazanmaktadır. Sıralamaya giremeyen fakat %1’den yüksek Sağlık Puanı’na (HP) sahip olan ilk 3 oyuncu ise teselli ödülü almaktadır. Kazanılan tüm ödüller oyunculara posta yoluyla iletilmektedir.


Cevap bulunamadı.