alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
306
Legend Online Atölye Sistemi
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 08:32
ATÖLYE SİSTEMİ
GELİŞTİRME SİSTEMİ
Ekipmanınız yeteri kadar güçlü değil ve en iyi ekipmanı henüz alamadınız. Bunun gibi durumlarda Atölye Sistemi size yardımcı olacaktır. Atölyedeki fonksiyonlar ile ekipmanınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz.

GELİŞTİRME:
Atölye “Geliştirme” de Altın kullanarak ekipmanınızı geliştirebilir ve kahramanınızın özelliklerini artırabilirsiniz. Görev tamamlamadan, ek sahnelerden ya da Amfi’den ekipmanınızı geliştirmede şansınızı artıracak “Şans Taşı” elde edebilirsiniz.

MOZAİK:
Oyunda Değerli Taşlar oldukça değerli bir eşyadır. Mozaikte farklı değerli taşlar kullanarak ekipmanınızın aynı özellliğini geliştirebilir, sihirli silahınızı oluşturarak savaşlarda daha rahat zafere ulaşabilirsiniz.
Oyuncu 16 seviyeye vardığında Atölyedeki Mozaik fonksiyonu açılır. Böylelikle ekipmanınıza değerli taşlar takmaya başlayabilirsiniz. Kask, silah, aksesuar, yüzük ve kıyafetinize mozaik ile değerli taşlar takabilirsiniz.

Yiğithan B.
20 Aralık 2014 23:31
güzel güzel bunu öğrenmem iyi oldu
Sergen B.
24 Şubat 2015 17:52
Oyun Atölye Sistemi İle Çok Güzel Oldu