alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
361
Legend Online Bazı Önemli Bilgiler
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 07:43
Elmas Delicisi Nerden Düşer

Legend online Elmas delicisi Birlik ibadetinden ve savaş paketlerinden düşmektedir.Sıkça sorulan sorulardan birisidir Elmas delicisi oyun içersinde büyük rol oynayan itemlerden birisidir. bu bulgi işinize yarıyacaktır.
Legend Online Büyücü Kaderi Nasıl Olmalıdır?
Bir büyücü için kaderler önem taşır doğru kaderleri açmanız gerekmektedir.Kaderleri sırasi ile size söylemeden önde unutmamanız gereken bir şey var oda bu kaderleri herbirinin en az 4-5 LV olması gerekir. Sırasi ile büyücü kaderleri şunlardır ! ideal 60 LV büyücü için ;
-Marsın Ruhu
-Kutsal Yürek
-Savaş ruhu
-Evil Göz
-Ejderha Nefesi
-Doğal Ruhu

Legend Online Binek Nasıl Alınır?
Sıkça sorulan sorulardan birtaneside Legend onlinede binek nasıl alındığıdır.Binek gerek karakterimiz için gerekse oyun içersindeki populerliğimizi arttırmak için gerekli bir etkendir.Binek almak için yapmanız gereken tek şey 40 level olmanız gerekmektedir bir an önce 40 level olduğunuzda bineğiniz otomatik olarak gelicektir.işinize yarıyacak bir konu olduğunu düşünüyorum.
Legend Online Fashion Parçası Ruhu Nedir?
Legend online Fashion Ruh parçası hemen hemen legend onlinede yeni başlayan birisi hangi itemin ne işe yaradığını bilmeyebilir anlamaya bilir. Bu itemlerden biride Fashion parçasidir.Legend online Fashion parçasi atölyede birleştirilen bir itemdir.10 Adet Fushion ruh parças biriktirdirkten sonra atölyede topladığımız fushion ruh parçalarini birleştiriyoruz.Fashion elbiseleriniz varsa onlarla level atlamaya yarayan bir itemdir.
Legend Online Boss'a Son Vuruşu Yapma Şansını Artırma
Sevgili arkadaşalr bossta sizin son vurusu yaptıgınızda 1. olamamanızın nedeni internet hızınız. Cözümü basit. Son vuruş yapmadan önce bosstan çıkın sonra geri girin. Göreceksınızkı bossun canı aslında farklı. Sizin net hızınıdan dolayı 2-3 sanıye oynuyor
Legend Online İbadetden Güzel Şeyler Düşürme
Arkadaşlar ibadet çarkında önemli olan sadece küçük bir bugdur. Oyun iyi ödüller aldığınızda kaznama şansınızı %50 düşürür. İşte iyi ödül kazanma rehberınız.İbadete girin ve çarkı çevirin. Misal 5000 para geldi işe yaramaz. Teslim ala basmayın.İbadetten çıkın geri girin ve çarkı çevirmek isteyın. Size almak istemıyormusunuz diye sorcak evet diyin ve almayuın döndügünde iyi şeyler dusme sansı %90.
GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 20:32
emege saygi ellerine sağlık
GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 20:32
emege saygi ellerine sağlık