alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
456
Legend Online çift beceri nedir ?
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 08:06
Arkadaşlar bu yazımda çift becerinin ne olduğu ne işe yaradığı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Çünkü çift beceri almak ortalama bir kullanıcı için gerçekten pahalıdır ve aldıktan sonra pişman olmak insanı oyundan soğutmaya yeter. Bu yüzden almadan önce iyi düşünün.
Çift beceri kısaca , becerilerinizi seçtiğiniz pencereden 2 tane olduğunu düşünün ikisinde de tüm beceri puanlarınızı istediğiniz beceriye verebilir birini defans birini saldırı olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin 60 level bir büyücü için aydınlık becerisinin level 2 yapmak Ek sahnelerde çok işe yarayacaktır. Ancak Aydınlığı level 2 yapmak için Temizi de level 3 yapmak gerekmektedir. Beceri puanlarımızı bu şekilde dağıtırsak atack becerilerine çok az bir puan kalır ve pvp lerde düşmana rezil olabiliriz. Bunu engellemek için çift beceri açan bir büyücü beceri sayfalarının birinde tamamen defansif ve heallemeye yönelik skillerini yükseltip diğer beceri sayfasındada tamamen pvpye yönelik becerilerini fulleyebilir. Çift beceri açmak ileriki levellerde sizi büyük dertlerden kurtaracaktır.

GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 20:35
tessekurler deneyecegim
emre s.
17 Şubat 2015 16:59
ilk defa duydum bunu