alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
507
Legend online dünya boss una nasıl girilir ?
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 08:09
Legend online dünya boss una nasıl girilir 
Legend online oyununa girdiğinizde ekranın sağ üst köşesinde olan Dünya BOSS’a tıklarsanız orada Dünya BOSSlarının resmini adını yada seviyesini ortaya çıkış zamanlarını tamamen görebilirsiniz.

Dünya BOSS açılmadan 30 dakika önce her 5er dakika da bir sistem bütün serverdaki oyuncuları otomatik olarak uyaracaktır.
Dünya boss açıldıkdan sonra Dünya BOSS düğmesi otamatik olarak yanıp söner bunun anlamı listede BOSS’a karşın girişe tıklayarak direk ek sahneye girebilir ve amansız bir mucadeleye girebilirsiniz.

Dünya BOSS ödülleri nelerdir . ?
Dünya BOSS’a en son damageyi vuran oyuncu öldürme ödülü; beklemiş zarar sıralamadaki 
ilk üç oyuncu zarar ödülü; beklemiş zarar 1% HP ye varan fakat sıralamaya giremeyen ilk 3 oyuncu teselli ödülü alır, öldürme ödülü alanlar diğer ödülleride alır. Ödüller posta yolu ile oyuncuya gönderilir.


Dünya Bossa Katılabilmek için En az 20 Level Olmasılısınız.
Her Vuruşunuz Fazladan Altın ve Ruh kazandırır.
GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 22:37
paylaşım için teşekkür ler saol