alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
433
Legend Online Nasıl Altın Kazanılır ?
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 08:23
Büyük olasılıkla birçok oyuncu oyunda Altın sıkıntısı için endişelenmekte yetmeyeceğini düşünmekte; ekipman Kaderbaskınlar değişim.. bütün bunlar çok sayıda Altın gerektirmektedir. Size nasıl kazanacağımızı anlatacağım. 

Altın nasıl kazanılır:
(1) Dünya BOSS’a saldırarak en iyi beceri elde edilmektedir. Her saldırıda %10 eklenir. Normalde büyük sayıda Altın ve aynı zamanda Ruh elde edilir. Bir günde 3 kez yeterlidir. Şansın iyi gittiği sürece belkide son bir darbede kazanırsın. Dünya BOSS zamanı: 11.00-12.00 16.00-17.00 21.00-22.00

(2) Çiftlikteki ürünleri Ruh kullanarak tamamlamak gereksizdir. Eğer acil EXP ihtiyacınız varsa yatmadan önce yüksek fiyatlı bir ürün ekmeniz daha iyidir. En iyisi yüksek fiyatlı ürünleri ekmektir. Yüksek fiyatlılar bir saatte olgunlaşır kazancınızda büyüktür. Bunu hesaplayarakta bulabilirsiniz.

(3) Altın toplama günde 5 kezdir.

(4) Akademide Altın üretilen bir yer vardır seviyesi oyun seviyenizle aynıdır ve hızlı bir şekilde Altın elde edersiniz. Ayrıca Birliğe Altın eklemede eğer Altınınız çok ise %10’unu vermeniz kafidir az ise %5 de yeterlidir.

(5) Sınırlı VIP oyuncuları mutlaka bilir yeni VIP Ruletinde 500000 Altın sütünü vardır. Normalde VIP parasından tasarruf etmek için 500000’i 2-3 günde tek seferde alabilirsin. Bu bir kar döngüdür.

(6) Görevleri tamamlayarakta Altın kazanabilirsin.
Mertali A.
19 Aralık 2014 18:33
Bence gayet açklayıcı bir anlatım yeni başlayanlar için ideal

Batuhan D.
19 Aralık 2014 20:39
Güzel konu yararlı :)
Alpay Ü.
19 Aralık 2014 21:51
aynen çok iyi açıklamışsın ancak biraz daha fazla şeyler anlatsan iyi olur
Mehmet Fatih A.
20 Aralık 2014 19:37
Cok Saol
onur e.
6 Ocak 2015 22:50
saol heryerde arıyordum
Sergen B.
24 Şubat 2015 19:35
Teşekkürler Sabahtan Beri Bunu Arıyordum :)