alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
395
Peri Aydınlatma Yolu
Kubilay A.
6 Ocak 2015 21:26
1-Nitelik aydınlatması yapılacak olan Rüzgar ve Ateş perilerinin seviyesi lv60, kalitesininde turuncu olması gerekmektedir.

2-1 Numara Nitelik aydınlatmasından önce görünür, 2 numara nitelik aydınlatmasından sonra görünür, 3 ve 4 numara ise ekipman miktarını gösterir
3-3 numaralı ekipman içinde Yıldız Kırığı·Rüzgar vardır. Yıldız Kırığı, Atöyle birleşiminin ekipman arayüzünden yapılması sonucu oluşur, birleşim için ise Yıldız Kırığı parçalarına ihtiyaç vardır.
4-4 numaralı ekipmanda Yıldız Tozu vardı, Yıldız Tozu Yıldız Kırığı Parçası üretimi Gökyüzü Yolundan elde edilir.

5-Yıldız Kırığı Birleşimi Atölyede yapılır.

6-Ne savaşa ne de Peri Turnuvasına katılarak Nitelik Aydınlatma yapamazsınız, Savaş sırasında Nitelik Aydınlatması yapılamaz, Yıldız Tozu kullanılarak Yıldız Kırığı birleşiminin değiştiğini görebilirsiniz.

7-Gökyüzü Yoluna gir.

8-Gökyüzü yolunda geçişi tamamlayarak ne kadar boynuzun olursa ekipmaninda o kadar çok olur.

9-Boynuzala çekilişe katılarak rastgele Yıldız Tozu, Yıldız Tozu Parçası veya Ekipman elde edebilirsiniz .Cevap bulunamadı.