alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
377
Sarı kader çıkartmanın pratik yolları
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 07:35
EVET ARKADAŞLAR BİR ÇOĞUMUZUN ZORLADIĞI KONULARDAN BİRİSİDE SARI KADERDİR.
SİZLERE BİRKAÇ ARKADAŞIMDAN ALDIĞIM YARDIMLARLA PRATİK BİLGİLER VERECEĞİM
İLK ÖNCE KADER EKRANINI AÇIYORUZ MUTLAKA HER KADERE BASTIĞIMIZDA EKRANIN BOŞ OLMASI LAZIM YANİ Bİ KADER ÇIKINCA İSTEMİYORSAK ONUNLA DEĞİL ONU SİLİP TEKRAR KADERE BASMAMIZ LAZIM LAZIM .
KADERE SÜREKLİ DEĞİL RUTİN OLARAK BASMAMIZ LAZIM YANİ 2 SN. 3SN. DE BİR BASMALIYIZ.
BASTIĞIN TOPUN SEVİYESİNE GÖRE PUAN GELİR.
OYUNDA SESSİZ SAKİN ZAMANLARDA YAPACAKSIN KADERİ SABAH 10 DAN ÖNCE AKŞAM 11 22 DEN SONRA NEDEN OLDUĞUNU TAM BİLMİYORUM AMA O ZAMAN SARI ÇIKMASI DAHA KOLAY.
KENDİMDEN ÖRNEK VERİRSEM ARKA ARKAYA 4 DEFA SARI DEFANS DÜŞÜRDÜM SAAT SABAHA KARŞI 3 30 DA
EĞER AMACIN SADECE SARI KADER ÇIKARMAKSA HER TOPU SATACAKSINKİ DAHA AZ PARA HARCAYASIN
BAZEN BİR TÜRLÜ İLERLEMEZ VEYA SÜREKLİ GERİ TEPER
O ZAMAN, ZAMAN ARALIĞINI DEĞİŞTİRİP VEYA BİR SÜRE BEKLEDİKTEN SONRA TEKRAR YAPACAKSIN.
EN NADİR BULUNAN KADERLER ÜZERİNE TAKTIĞINDA SG PUANI VERMEYEN KADERLERDİR
BAZENDE SÜREKLİ SATMADAN İLERLEDİN , EN FAZLA 3 KERE İLERLE DAHA FAZLA İLERLEME

Sergen B.
24 Şubat 2015 18:11
Sarı Kader Çıkartmak Çok Zor 
Sergen B.
6 Mart 2015 16:41
Bugün Sarı Kader Çıktı Oleyyy :D
Mustafa A.
15 Mart 2015 04:04
yok cok kolay cıkartmak bu yöntemler kardeş
aras k.
15 Mart 2015 19:14
Serhat Ç.
EVET ARKADAŞLAR BİR ÇOĞUMUZUN ZORLADIĞI KONULARDAN BİRİSİDE SARI KADERDİR.
SİZLERE BİRKAÇ ARKADAŞIMDAN ALDIĞIM YARDIMLARLA PRATİK BİLGİLER VERECEĞİM
İLK ÖNCE KADER EKRANINI AÇIYORUZ MUTLAKA HER KADERE BASTIĞIMIZDA EKRANIN BOŞ OLMASI LAZIM YANİ Bİ KADER ÇIKINCA İSTEMİYORSAK ONUNLA DEĞİL ONU SİLİP TEKRAR KADERE BASMAMIZ LAZIM LAZIM .
KADERE SÜREKLİ DEĞİL RUTİN OLARAK BASMAMIZ LAZIM YANİ 2 SN. 3SN. DE BİR BASMALIYIZ.
BASTIĞIN TOPUN SEVİYESİNE GÖRE PUAN GELİR.
OYUNDA SESSİZ SAKİN ZAMANLARDA YAPACAKSIN KADERİ SABAH 10 DAN ÖNCE AKŞAM 11 22 DEN SONRA NEDEN OLDUĞUNU TAM BİLMİYORUM AMA O ZAMAN SARI ÇIKMASI DAHA KOLAY.
KENDİMDEN ÖRNEK VERİRSEM ARKA ARKAYA 4 DEFA SARI DEFANS DÜŞÜRDÜM SAAT SABAHA KARŞI 3 30 DA
EĞER AMACIN SADECE SARI KADER ÇIKARMAKSA HER TOPU SATACAKSINKİ DAHA AZ PARA HARCAYASIN
BAZEN BİR TÜRLÜ İLERLEMEZ VEYA SÜREKLİ GERİ TEPER
O ZAMAN, ZAMAN ARALIĞINI DEĞİŞTİRİP VEYA BİR SÜRE BEKLEDİKTEN SONRA TEKRAR YAPACAKSIN.
EN NADİR BULUNAN KADERLER ÜZERİNE TAKTIĞINDA SG PUANI VERMEYEN KADERLERDİR
BAZENDE SÜREKLİ SATMADAN İLERLEDİN , EN FAZLA 3 KERE İLERLE DAHA FAZLA İLERLEME

iyimiş

cengiz s.
25 Mart 2015 15:55
sarı kader çıkarmak için seri şekilde tıklaman lazım
Kağan T.
28 Haziran 2015 12:42

aynen sarı kaderde çok zorlanıyorum