alexa
Legend Online
Legend Online elmas satın almak için, kredi kartı, paypal yada banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En ucuz elmas kodu Durmaplay'de satış yapılır. Legend Online Elmas, Legend Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Elmas kodlarini E Pin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
530
legend onlinenin son hali
emircan a.
2 Ocak 2015 23:53
burda oyunda aslında kasılmak için para yüklemelisiniz normal 0 para yatıran oyuncu lv40 ta zorlanarak efsaneli silah yaparken para yatırdınızda 20 lv de efsaneli silah ala biliyorsunuz sonra kanatlar 800 tane özelik ekliyor ama paralı ondan sonra oyunun yükleme ekranında sayfayı durdurup oyunun alt yapısından eşya çalanlar var forumlarda adamın 2000 tl yatırdıgı hesabı oyunnun alt yapısından herşeyini kedi hesabına çekiyor ve kurban adminlere olayı anlatınca bu senin sorunundur diyor ve burda adminler oyunun alt yapısını umursamıyor yeni pach te bidegişik oldu binek tmm yeni özelikler hoş yeni başlangıç tmm da burdada evlilkte kısaca bi sgl bulacan yada öylesine bi hesabıda kasıp birleitireceksi n evlilikle ve ben daha yaşım küçük ve oyundan sevgili bulunmaz kafasında oldugum için 2. hesapla yaptım biyerden sonra bu eşitsizlik yeti 3 sezondur oynadıgım oyunu bıratım 
İlknur Ç.
3 Ocak 2015 20:15
bence kötü olmuş eski hali ne güzeldi para yatıran yok adam gibi vs atıyordun şimdi önüne gelen tek atıyor çok para yatırıyorlar bu oyuna :)
kürşat ş.
8 Ocak 2015 19:40
doğru :D
GÜLSÜM D.
21 Ocak 2015 11:23
para harcamadan hicbir oyunun zevki cikmaz
Sergen B.
24 Şubat 2015 18:36
Doğru Söylüyorsun Para Harcamadan Hiç Bir Oyunun Zevki Çıkmaz Durumun Yoksa Bile Gel Burda Altın Kas Elmas Al :)