alexa
Lego Marvel Super Heroes
Lego Marvel Super Heroes de 100 den fazla süper kahraman kullanabilirsiniz. Lego Marvel Super Heroes satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen gönderilmektedir.
310
LEGO Marvel Super Heroes - İnceleme
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 17:34

Lego oyunlarını anlayamıyorum.  Neden bu kadar fazlalar, neden bu kadar ilgi çekiyorlar, neden bu kadar satıyorlar. Gerçekten anlayamıyorum, bir iki tanesini ben de oynadım, ortada çok keyif aldığım bir şey yoktu, öte yandan Marvel’de sevmem, büyük bir DC hayranıyım, peki ama benim burada ne işim var o zaman?

Marvel evreni, karakterleri daha renkli, daha farklı bir evren, özellikle DC ile kıyaslandığında. Tabii ben LEGO Batman’i de oynamıştım, onu da beğenmemiştim fakat Lego olmasından mütevellitti bu. Lego ile bir sorunum yok fakat video oyunu olarak anlayamıyorum.

Lego oyunlarının esprisi, sanırım benim anlayamadığım ve anlayamayacağım bir espri. Bu sebeple oyuna odaklanalım. LEGO Marvel Super Heroes, Marvel hayranları için tam bir cennet aslında. Bir de bunun yanına Lego seviyorsanız, uzun bir süre başından kalkamayacağınız bir hayranlık tarlasında kendinizi Lego tarımı yaparken bulabilirsiniz. 

Cevap bulunamadı.