alexa
Lineage 2
Hikâye bazında önceki oyunun yaklaşık yüz elli yıl öncesini anlatan Lineage 2, kullanıcıların hali hazırda alışık olduğu dünyada geçtiği için, birinci oyunun takipçileri tarafından yadırganmamıştır. Aldiginiz Lineage 2 Cd Key'i Lineage 2'nin internet sitesinde kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
211
Haritam yok!?!?!?
Emre S.
29 Mayıs 2015 14:14

Bazı serverlarda harita default olarak başlangıçta çantanızdadır. Eğer yoksa oyuna ilk başladığınızda etrafınızda birkaç tane NPC vardır. NPC=None Player Controlled idi yanlış bilmiyorsam yani Bunlar bilgisayarın kontrol ettiği Satıcı, görev verici, görev yönlendirici gibi elemanların tümüne verilen isim. İşte bunlardan birine gidip Quest (görev) alıyorsunuz. Hangisi mi? Ekranın sağ üst köşede bir pusula var ve siz orta noktasınız. Gideceğiniz adam ise büyük bir ihtimalle yeşil nokta olarak orda gösterilmektedir. Bu adam size, yanlış hatırlamıyorsam 4 tane Bearded Keltir Fang getirmenizi söyleyecek. Siz de "Ben zaten onları biçmeye gidiyordum" diyip gidip dışarıda BEARDED KELTIR keseceksiniz. Genelde hepsinden FANG düşebilir ama düşmeyebilir de. Her düştüğünde ekranın sağ altındaki CHAT penceresinde (genelde)SARI renkli yazıyla YOU HAVE EARNED 1 FANG gibi bir yazı yazar. Toplam Kaç tane toplamış olduğunuzu Çantayı açıp Quest sekmesine tıklayarak görebilirsiniz. 4 tane olunca gidip o görevi aldığınız elemana QUEST diyip bu nesneleri teslim ediyorsunuz. O da size bir miktar EXP ve harita veriyor. Belli bir süre tecrübe kazandıktan sonra yeni karakterlerle oyuna başladığınızda eğer High RATE SERVER da oynuyorsanız bence hiç bunla vakit kaybetmeyin ve ve köye skill almaya gittiğinizde bir Magic Shoptan bi tane Map alın . 

Ewet en son silah alıyorduk... Silah seçimine gelince; Weapon Shop'ta Trader a tıkladığınızda türünüze göre Magic Weapons ya da Fighter Weapons i seçin. Burda yeni bi kavramı anlatmak zorundayım. GRADE(derece) muhabbeti. 0-19.lvl NO GRADE dir. bu durumda alıp verimli bir şekilde kullanabileceğiniz ARMOR(KIYAFET), WEPAON(silah) ve JEWELS(Takılar) NO GRADE olmaıdır. Param var deyip D grade bir silah alırsanız, karakterinizin hareket edişinde baya bi ağırlaşma olacaktır. Alabiliyorsanız NO GRADE in en iyi silahını alın. ÇANTANIZI AÇIP alaha bir kere sol tıklayın ve açılan özellikler tablosundaki ifadelere bakın: 

P.Atk = Power Attack = Genelde Fighterlar için önemlidir; Fiziksel Vuruşlardaki silahın gücünü gösterir. 
M.Atk = Magic Attack = Büyücülerin Dikkat edeceği değerdir. 
Consumed SoulShot = Harcanan SoulShot 
Consumed SpiritShot = Harcanan SpiritShot 

Cevap bulunamadı.