alexa
Lineage 2
Hikâye bazında önceki oyunun yaklaşık yüz elli yıl öncesini anlatan Lineage 2, kullanıcıların hali hazırda alışık olduğu dünyada geçtiği için, birinci oyunun takipçileri tarafından yadırganmamıştır. Aldiginiz Lineage 2 Cd Key'i Lineage 2'nin internet sitesinde kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
348
MAGELER (BÜYÜCÜLER)
Emre S.
29 Mayıs 2015 14:34

Savaşcı Büyücüler 

SpellHowler - Dark Elf Büyücü 

Bu karakterin en belirgin özelliği en fazla m.attack a sahip olmasıdır.Bunun yanında orc mageden sonra en düşük magic speed(cast speed) e sahip olan mage dir. 

Vuruş skillerini kullanmadan önce Surrender To Wind kullanırsanız vurduğunuz kişinin Wind Attack Resistance'ı %30 olarak düşecektir.Yani bu Wind tipi vuruşlarınızda yaptığınız damagelerin %30 artması anlamına gelir. 

Bu karakterdeki Wind tipi vuruş skili Hurricane dir.Bu büyü en çok kullanılan vuruş büyüsüdür.Reuse delay time düşüktür. 

Diğer büyülere genel olarak bakacak olursak ; 

Vuruş büyüsü olarak 

Death Spike : Her bir vuruş için 1 adet cursed bone gereklidir. 

Vampiric Claw : Vurduğunuz damage in %40 ı size hp olarak geri döner. 

Dark Vortex : En güçlü vuruşlarından birtanesidir.Fakat Reuse Delay time diğerlerine göre yüksektir.Vurduğunuz kişinin bu büyüyü yemesi durumunda Dark Magic Resistance(Kara büyülere karşı dayanıklılığı) azalacaktır ve mp si sürekli düşecektir. 

Wind Vortex : Yine en güçlü vuruşlarından birisidir.Ve Reuse Delay time yüksektir.Vurduğunuz kişi bu büyüyü yerse Wind Attack Resistance (Wind tipi vuruşlara dayanıklılığı) azalacaktır.Ayrıca Speed, Atck.Speed , Cast.Speed(Yürüme hızı , fighterların vuruş hızı ve büyücülerin vuruş hızı) AYNI anda düşecektir. 

Curse Death Link : Hpnizin miktarıyla ilgili olan bir vuruş büyüsüdür.Hp niz ne kadar az ise o kadar yüksek damage vurursunuz.Hp niz full ise 0 damage vurursunuz. 

Debuff Büyüleri ve diğerleri 

Silence : Büyücülerin bütün büyülerini engeller. 

Sleep : Uyutma büyüsü. 

Slow : Attığınız kişinin yürüme hızını düşürür. 

Surrender To Wind : Vurduğunuz kişinin Wind tipi vuruşlara %30 dayanıklılığı azalır. 

Arcana Power : Açma/Kapama diye bilinen skillerdendir.Bu skilli açtığınızda m.attack belirli bi miktarda artacaktır.Bununla birlikte HP sürekli olacak düşecektir. 


Spellsinger - Elf Büyücü 

Bu karakterin en belirgin özelliği Cast.Speed(Büyü kullanma hızı) yüksek olmasıdır.Bunun yanında m.attack düşüktür. 

En kullanışlı vurma büyüsü Hydro Blast'dır.Reuse Delay time düşüktür.Bu skilli kullanmadan önce Surrender To Water kullanırsanız vurduğunuz kişinin Resistance To Water(Su büyülerine karşı dayanıklılığı) %30 oranında azalacaktır.Bu sizin vuruşunuzun %30 oranında artması anlamına gelir. 
 

Cevap bulunamadı.