alexa
Lineage 2
Hikâye bazında önceki oyunun yaklaşık yüz elli yıl öncesini anlatan Lineage 2, kullanıcıların hali hazırda alışık olduğu dünyada geçtiği için, birinci oyunun takipçileri tarafından yadırganmamıştır. Aldiginiz Lineage 2 Cd Key'i Lineage 2'nin internet sitesinde kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
293
Rehber
Emre S.
29 Mayıs 2015 14:11

Bu oyunda 2 çeşit savaşçı var. biri Mage dediğimiz büyücüler, diğeri de Fighter dediğimiz fiziksel savaşçılar. Hangisini seçeceğinizi Login ekranında CREATE yaparken belirliyorsunuz. 

Tabii sadece 1 Mage ve 1 Fighter sınıfı yok. 
ORC 
DWARF 
ELF 
DARK ELF 
HUMAN 

CREATE ekranında bunlardan birinin MAGE veya Fighter ını seçiyorsunuz. Sakın hangisini seçmeliyim diye sormayın! Forumda bu konu ie ilgili birkaç Başlık var zaten. Her sınıfın en az bir tane başka sınıfa karşı yenik düştüğü noktalar vardır. Bunla ilgili tonla siteler var. Gidin ordan büyülerini, skillerini araştırıp kendinize bir strateji geliştirip dalın oyuna. 

Tabi siteye kayıt nasıl yapılır hesap nasıl alınır ile ilgili kısmı geçiyorum. Forumda defalarca yazdım. 

Karakterimizi seçtik ve daldık oyuna. Hangi türü seçtiyseniz ona bağlı köyde başlarsınız oyuna. Oynamayı seçtiğiniz Server a bağlı olarak oyuna nelerle başlayacağınız değişiklik gösterir. Nelere sahip olduğunuzu görmek için çantanıza(inventory) bi bakalım. Bunun için ekranın sağ alt köşesindeki çantaya tıklayın ya da TAB veya ALT+V tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Orada bulunan eşyalara sağ tıklayarak veya sol tuşla çift tıklayarak kıyafet ise giyebilir; silah ise elinize alabilirsiniz. 

 

Cevap bulunamadı.