alexa
Lord Of Ultima
Lord of Ultima, klasik şehir geliştirme yapısının yanı sıra içerisinde bulundurduğu savaş unsurları ile de rekabetin kıyasıya hissedilebileceği bir temelde bulunmaktadır. 2010 yılında girdiği beta sürecinden kısa sürede çıkış sağlayan yapım, an itibarı ile ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın onlarca ülkesindeki milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Lord Of Ultima P4F Funds için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
78
Lord Of Ultima - Oyun Hikayesi
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 03:42
Krallığımız artık yok...

Sayısız adalara parçalanmış, zaman içerisindeki yerini yitirmiş, sevgili Sosaria artık yok. Onun yok oluşuna yas tutarken, düşüncelerimi geleceğe açtım. Engin okyanusun üzerinde yeni bir dünya, Caledonia yükseliyor. Kimse geçmişteki halinin parçalanmış bir gölgesi olduğunu inkar edemez ama ben derimki zafer geçmişin külleri arasında titreyen bir kıvılcımdır.

Dünyayı birleştirin.

Eşit ölçüde güç ve bilgeliğe sahip olan yanlızca birinin korku ve karanlıktan özgür yeni bir dünya yaratabileceği söylenir. Böyle bir görev, çok göz korkutucu olsada, bugüne kadar anlatılmamış kadar görkemi ve zenginliği biçmek demektir.

Tarihteki yerinizi alın.

Aradığım kişi sen misin? Dünyamızı iyileştirebilecek ruhani güçe sahip misin? Kaderin dizginlerini ellerine alabilir, dünyayı birleştirip yeni bir krallık kurabilir misin?

Dünya'nın yeni efendisi olabilir misin (Lord Of Ultima)?

Dikkatli olun, sahtekarlar bizimle aynı rüyayı paylaşıyor ve mutlaka üstelerinden gelmemiz gerekiyor...

Cevap bulunamadı.