alexa
Lord Of Ultima
Lord of Ultima, klasik şehir geliştirme yapısının yanı sıra içerisinde bulundurduğu savaş unsurları ile de rekabetin kıyasıya hissedilebileceği bir temelde bulunmaktadır. 2010 yılında girdiği beta sürecinden kısa sürede çıkış sağlayan yapım, an itibarı ile ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın onlarca ülkesindeki milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Lord Of Ultima P4F Funds için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
222
Lord of Ultima nedir ?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 03:39
Lord Of Ultima, 2 boyutlu izometrik strateji MMO tabalı, yerleşimciler (settlers) serisine benzeyen bir oyundur. Bu oyun Ultima oyunlarından yola çıkarak Trinsic Tapınağı ve Moonglow Kulesi gibi bazı yapılardan yararlanarak hazırlanmıştır. Oyun oynanışı açısından Ultima Online ile tamamiyle hiç bir ilgisi yoktur. Lord of Ultima, Ultima evreninin yeni bir parçasıdır. Lord of Ultima'nın yaşadığı, sayısız adalara parçalanmış, zaman içerisindeki yerini yitirmiş Sosaria'nın parçaları arasında okyanusta yükselen Caledonia adıyla anılan yeni bir dünya.

Ölümsüzlük mücevheri kırılıp, parçalara ayrıldıktan sonra yükselen yeni dünya Caledonia topraklarının nasıl birleşeceğini artık ancak zaman gösterebilir. 
ercan s.
27 Ocak 2015 12:58
mücevherleri nasıl parçalayabiliriz