alexa
Lord Of Ultima
Lord of Ultima, klasik şehir geliştirme yapısının yanı sıra içerisinde bulundurduğu savaş unsurları ile de rekabetin kıyasıya hissedilebileceği bir temelde bulunmaktadır. 2010 yılında girdiği beta sürecinden kısa sürede çıkış sağlayan yapım, an itibarı ile ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın onlarca ülkesindeki milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Lord Of Ultima P4F Funds için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
164
Lord Of Ultima Oyun Kuralları
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 03:37
KURALLAR:

 • Destek Ekibi tarafından belirlendiği şekilde bir başka oyuncuya istenmeyen stres veya rahatsızlık veremez ve haksızlık, eziyet ve tehdit edemezsiniz.
 • Hakaret edici veya cinsel içerikli dil kullanamaz, cinsel eylemlerle ilgili grafik tanımlamalar veya olaylar kullanamazsınız (bunlara bir başka kişiye veya kişi grubuna yöneltilmiş tehdit edici veya saldırgan cinsel içerikli dil ile sınırlı olmaksızın dahildir).
 • Bir başka oyuncuya karşı herhangi kanun dışı, zarar verici, tehdit edici, kötüye kullanan, eziyet eden, iftira eden, kaba, açık saçık, nefret dolu, ırksal veya etnik kökenle ilgili veya bunların dışında herhangi hoş olmayan bir dil kullanamazsınız.
 • Sahte kişilikler veya diğer oyun içinde yaratılmış içerik EA Hizmet Koşullarına, Davranış Kurallarına ve Lord of Ultima İsim Politikasına uygun olmalıdır.
 • Diğer oyuncuların Hizmet Koşullarını veya bu Davranış Kurallarını ihlal etmelerini aktif olarak teşvik etmeyeceksiniz.
 • Herhangi bir EA Müşteri Destek temsilcisini veya eski ya da yeni bir Electronic Arts çalışanını taklit edemezsiniz.
 • Lord of Ultima oyununun içinde özellikle izin verilmiş şekiller haricinde Lord of Ultima hizmeti veya Lord of Ultima web sitesi üzerinden herhangi bir pazarlama, teşvik veya reklam yapamaz ayrıca herhangi bir türde talep (pramit şemaları ve zincir mektuplar dahil) yapamazsınız.
 • Herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası kanunu veya düzenlemeyi ihlal edemezsiniz.
 • Lord of Ultima hizmetinin, Lord of Ultima kodunun veya Lord of Ultima web sitesinin Electronic Arts tarafından değiştirmenize özellikle izin verilmediği hiçbir parçasını değiştiremezsiniz.
 • Lord of Ultima hizmetini veya Lord of Ultima web sitesini kullanırken hiçbir korsan yazılımın veya başka kaçak malın değişimini veya transferini ayarlayamazsınız veya Lord of Ultima hizmetini veya web sitesini diğer kanun dışı amaçlarla kullanamazsınız. Cinsel içerik, bir başka kullanıcının kişisel ağına veya bilgisayarına zarar verecek veya sekteye uğratacak içerik veya Electronic Arts Hizmet Koşullarını ihlal eden içerik bulunduran web sitesi adreslerini (URL) göndermeyeceksiniz.
 • Irkçı, seksist, din karşıtı, etnik köken karşıtı, gay karşıtı veya nefret aşılayan felsefelere sahip localar veya gruplar organize edemezsiniz.
 • Lord of Ultima hizmetini veya Lord of Ultima web sitesini oyun dünyasında izin verilenler dışındaki aktiviteler için kullanamazsınız.
 • Lord of Ultima hizmeti içinde veya Lord of Ultima web sitesi aracılığı ile kendinizinki dahil hiçbir oyuncunun gerçek dünyaya ait kişisel bilgilerini gönderemez veya iletemezsiniz. Kimseyle hesap bilgilerinizi veya hesap şifrenizi paylaşmayacak ve bunu yapmanız neticesinde doğabilecek zararlardan Electronic Arts'ı sorumlu tutmayacaksınız.
 • Lord of Ultima hizmetine üye olduğunuzda gerekli olan e-posta adresi veya fatura bilgisi gibi bilgiler hakkında Electronic Arts'tan bilerek bilgi saklayamaz veya yanlış bilgi veremezsiniz. Bu bilgileri şu adresteki Hesap Yönetimi web sitesinde güncel tutmak sizin sorumluluğunuzdadır: http://www.lordofultima.com
 • Lord of Ultima hizmetini veya Lord of Ultima web sitesini kullanırken yetkili kişilerin talimatlarına uyacaksınız. Resmi Destek Ekibinin bu talimatlarına uymamak hesabınız üstünde disiplin cezalarının uygulanmasına neden olabilir.
 • Herhangi bir üçüncü kişinin fikri haklarını ihlal etmeyeceksiniz. Örneğin, Lord of Ultima hizmeti veya Lord of Ultima web sitesi üstünden sahibinden veya telif sahibinden yazılı izne sahip olmadıkça haklarına sahip olmadığınız telifli içerikleri yüklemeyecek veya iletmeyeceksiniz.
 • Lord of Ultima'nın çalıştığı sunuculara veya sunuculardan kaynaklanan hiçbir iletişime müdahale etmeyi, hacklemeyi veya çözmeyi denemeyeceksiniz.
 • Lord of Ultima ürünü veya Lord of Ultima hizmetindeki hatalardan yararlanmayacaksınız. Bilerek Lord of Ultima'da mevcut gerçek veya hayali, haksız avantaj sağlasın veya sağlamasın hataları kullanmayacak veya paylaşmayacaksınız. Bu tür bir hatanın varlığını doğrudan veya dolaylı olarak bir başka Lord of Ultima hizmeti kullanıcısına iletmeyeceksiniz. Bu hatayı kullanan bu tür bir kullanımı Lord of Ultima web sitesinde ve ekibi tarafından anlatılan hata bildirim yöntemleriyle rapor edeceksiniz.
 • Oyun dünyasının içinden veya dışından kişilerce başka bir şekilde tasarlanmış oyun mekanikleri haricinde değiştirilmiş veya "hatalı" olan bir eşyayı bilinçli olarak kabul etmeyeceksiniz. Lord of Ultima ekibi, oyuncunun önceden eşyanın kökeni hakkında bilgisi olsun olmasın, bu tür kanun dışı eşyalara tazminatsız el koyma hakkında sahiptir.
 • Bilerek yanlış bilgi göndermeyeceksiniz veya yardım istek sistemini kötüye kullanmayacaksınız.
 • Electronic Arts tarafından kontrol edilmeyen veya yetki verilmemiş hiçbir hizmet üstünden Lord of Ultima oynamayı denemeyeceksiniz.
 • Lord of Ultima'nın oynanabileceği bir sunucu emülatörü veya başka bir servis yaratmayacak, kullanmayacak veya üstünde oynamayacaksınız. Hizmet ile birlikte Electronic Arts'ın yazılı izni olmadan kullanılacak Lord of Ultima ile ilgili uygulamaları, emülatörleri veya diğer yazılım araçlarını göndermeyecek, kullanmayacak veya dağıtmayacaksınız.
 • Diğer Lord of Ultima kullanıcılarının oyunu kurallarına göre oynamalarını engelleyecek veya Electronic Arts'ın hizmetini tüm kullanıcıların keyfi için korumasının maliyetini veya zorluğunu yükseltecek başka hiçbir şey yapmayacaksınız.
Cevap bulunamadı.