alexa
Maestia
Maestia Aeria Points ürünlerini Aeria Games üzerinden E Pin seçerek yükleyebilirsiniz
283
Maestia Online - Fraksion Savaşı
Emre S.
22 Nisan 2015 13:35

Bir zamanlar, Superion'un kapısında dilenci bir kadın, sonsuza kadar sürecek bir çatışmanın büyüyeceği kehanetinde bulunmuştu. Zavallı kadının kehanetine uzun süre kulak asılmadı, ta ki bugüne kadar. Kadının söyledikleri doğru çıktı: Keledus'un orduları bazı bölgelerden püskürtüldü ve Superion Muhafızları ile Tapınak Şövalyeleri, yeni yerleşim bölgeleri için şimdi kıyasıya mücadele ediyor. Hangi tarafta yer alacağına karar verme vaktin geldi! Destansı savaşlara hazırlan ve fraksiyonunu zafere ve şerefe taşı.

Fraksiyon Savaşları etkinliğinde her takımın, güçlü bir kalıntıyı ele geçirmesi için 90 dakikası var. Oyunun sonunda tarihi kalıntıyı savunan fraksiyon savaştan galip ayrılacak.

Karakterin 100. seviyeye henüz erişmediyse endişe etme! Karakterini, Fraksiyon Savaşı için güçlendirecek otomatik bir büyü alacaksın. Ayrıca müttefiklerinin tamamı, savaş için paralı asker alabilecek.

Savaş meydanındaki çarpışmanın adil olması için, sayıca az fraksiyonlara büyülü mücevherler verilecek. Bunlar savaşın gerilimini artıracak. Ancak bu mücevher parçalarını takanların çok dikkatli olması gerekecek, zira bulundukları yerler harita üzerinde görünecek.

Özel başarılar için ödül olarak öldürme puanı kazanacaksın, bu puanlarla güçlü PvP zırhları satın alabileceksin. Ayrıca haftalık sıralama tablosunda kendi performansını, diğer oyuncularınkiyle karşılaştırabileceksin.

O halde vakit kaybetmeden fraksiyonuna destek vermeye başla. Sıradaki Fraksiyon Savaşı seni bekliyor!
 

Cevap bulunamadı.