alexa
Mafia II ( PS3 )
Mafia serisinin ilkine oranla 2 kati oranla genis bir harita da Vito Scaletta olarak serbest dolasabilme imkanı. PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
132
E3 2015 fuarında, Mafia III'ün duyurulacağı konuşuluyor
eray ö.
2 Mayıs 2015 13:51

Mafia serisi, ilk oyunu ile birlikte GTA'nın en büyük rakiplerinden biri oldu. Sunduğu özgürlük ve muhteşem hikayesi ile bizleri kendisine hayran bırakan seri, ikinci oyunu ile birlikte derin bir sessizliğe gömülmüştü.

Geçtiğimiz aylarda ise oyunun seslendirme aktörlerinden Rick Pasqualone, Twitter üzerinden verdiği bir haber ile yüreklerimiz hoplatmayı başardı. Oyunun hayranlarından birinin Twitter üzerinden "Mafia 3 yapın!" tweet'ine, "Çok yakında mükemmel haberler verebiliriz," diye cevap veren Rick, bunun ardından derin bir sessizliğe gömülmüştü.
 


Bugünlerde ise oyun kulislerinde konuşulan dedikodular bizleri ciddi anlamda heyecanlandırdı. Dönen dedikodulara göre Mafia III çoktan yapılmaya başlanmış ve E3 2015'te duyurulmak için hazırlıklar başlamış. Hatta büyük ihtimalle E3 2015'te Mafia III'ün ilk tanıtım videosunu izleyebileceğiz. Bu arada oyunun büyük ihtimalle PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı söyleniyor.

Bunlar şimdilik birer dedikodu olsa da, E3 2015'e kısa bir süre kala çok daha fazla detayın gün yüzüne çıkacağını tahmin etmek güç değil. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yaza damgasını vuracak ilk oyun duyurusu Mafia 3 olabilir

HAZIR OLUN MAFİA 2 CİLER.

Cevap bulunamadı.