alexa
Mafia II ( PS3 )
Mafia serisinin ilkine oranla 2 kati oranla genis bir harita da Vito Scaletta olarak serbest dolasabilme imkanı. PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
161
Grafik
İsimsiz Üye
15 Şubat 2015 00:42

0 ‘lı yılların sonu , 2000 ‘li yılların başlangıcında oynadığımız atarileri çok iyi hatırlıyorum. Grafik denilen birşey yoktu.. Eğlencesi bizi fazlasıyla tatmin ederdi.. Günümüzde grafik kötüyse oyun oynanmıyor nedense..

Oyuna ilk girdiğimizde oyunda Grafiksel yönde birşey aramayın .. Bilgisayarı kötü olan arkadaşlar oyunun ilk bölümünde hiçbir kasılmaya uğramayacaklar.. Şimdilik hiçbir şey yok..Bu arada oyun ingilizce onu belirtelim .. Türkçeleştirmek isterseniz www.oyunceviri.com adresindeki %100 ‘lük çeviriyi indirip kurabilirsiniz. Şahsen ben başarılı buldum ..

Joe bizi empire bay’e arabayla götürürken kar dolu yerleri görebiliyoruz.. Daha oradan oyunun atmosferini anlayabilirsiniz.. Ağaçların dalları , şeritler , kornalar , gökyüzü ve köprü üzerinden gördüğümüz empire bay herşeyi özetliyor . Mafia II için grafiksel yönde birşey demeye gerek yok.

Mafia II ‘deki araba modellemelerinden bahsedelim biraz..Eğerki eski arabalardan hoşlanıyorsanız , ve sürmek istiyorsanız kesinlikle Mafia II ‘yi sırf bu iş için denemelisiniz. Bana göre şu ana kadarki en iyiAraba Grafik,Modellemesi ve Fiziği bu oyunda. Her arabada farklı bir motor , farklı bir fren ve korna sesi.. Bütün arabaların sürüş tipleri farklı. Oyunun araba konusunda gerçekçiliği % 95 başarmış diyebilirim. Ayrıca arabaların karlı zamanlarda üzerinde kar birikmesi , topraklı zeminlerde kirlenmesi , çarptığımızda bir çok farklı yerinin kırılmasıda oldukça güzel bir etki yaratmış diyebilirim.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.