alexa
Mafia II ( PS3 )
Mafia serisinin ilkine oranla 2 kati oranla genis bir harita da Vito Scaletta olarak serbest dolasabilme imkanı. PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
119
Hikayeyle İlgili
İsimsiz Üye
15 Şubat 2015 00:11

Aslında Vito için  , bugünlerde ana kuzusu tabiriyle adlandırdığımız kişilerden diyebiliriz. Vito ailesine çok bağlı biridir.. Ancak maalesef Babasının ölmesi , ve ailesinin tefeciden ödünç para alması nedeniyle parayı ödemek için Joe ile mafia işine bulaşır..

Joe Soyadından gelen (Barbaro) şirketini kurar. Bu bir mafia şirketi diyebiliriz.. Vito ile Joe çocukluktan arkadaşlardır.. Vitonun birde ablası vardır. Yaşlı birde annesi.. Annesine Empire Bay’e döndüğünde Joe ile bir daha bu işlere bulaşmayacağına dair söz verir.. Ancak bunu yapmasına imkan yoktur.. Tefeci bugün,yarın kapılarında olucaktır..

Empire Bay çok büyük bir haritaya sahip.. Ancak bu haritayla ilgili sorunlarda çok.. Bunu ilerleyen bölümlerde anlatacağım..

Vito kendini ezilmiş bir insan olarak görür , o zengin ve lüks yerlerde yaşamak istiyor.. Hayatın ona yaptıkları en sonunda Vitoya tın etmiş olmalıki , sırf seçkin insan olmak için mafia işine girmiş.. Hikaye böyle ..

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.