alexa
Mafia II ( PS3 )
Mafia serisinin ilkine oranla 2 kati oranla genis bir harita da Vito Scaletta olarak serbest dolasabilme imkanı. PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
149
Modelleme
İsimsiz Üye
15 Şubat 2015 00:40

Mafia II ‘de grafikden söz etmeye devam ediyoruz.. Arabaları bitirdik. Sıra şehir modellemesinde.. Binalara istediğiniz kadar uzaktan veya yakından bakın hiçbirşey fark etmiyor diyebilirim. Her şekilde 3D.. Ancak çok yakın binalara ateş ettiğimizde bir tepki yaratmıyor. Örneğin camlara ateş açtığımızda kırıldığını görmedik. Camların içine kurşun geçtiğini gördük 

Şehir Modellemesinde bir diğer konu ağaçlar.. Oyunu açmak için çok iyi bir grafik kartına ihtiyacınız var. Neden derseniz çok büyük bir AA ( Anti Aliasing ) ( Yüzey Törpüleme ) ‘ye ihtiyacınız olucak. Çünkü oyun genellikle çok ince çizgi ve detayların olduğu bir şehirde geçiyor. Özellikle ağaçlardan dediğimi anlayabilirsiniz. Tırtık tırtık gözükmesi , bir süre sonra insanın gözüne çok kötü gözüküyor.   Örneğin PS3 ‘de Anti Aliasing özelliği yok ve ekranda inanılmaz bir karmaşa oluyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.