alexa
MechWarrior Online
Piranha Games tarafından geliştirilen ve CryEngine 3 oyun motoru kullanılan MechWarrior Online , Ekim 2012'de Infinite Game Publishing tarafından açık betaya çıkarıldı. MechWarrior MC satın alma işleminizden sonra Durmapay seçerek epin kodunu aktif edebilirsiniz.
299
MECHWARRIOR BİLGİ
Sergen B.
2 Nisan 2015 12:24

MECHWARRIOR ÇEVRIMIÇI

Bir taktik BattleMech simülasyon 3050 MS ayarlayın.Bir "MechWarrior" olarak bilinen pilot olarak, evrenin gördüğü en güçlü mekanik savaş birimlerinin kontrolünü ele üzeresiniz.

MechWarrior Online zaman çizelgesi nedir?

cari yıl 2014 BattleTech irfan 3051 eşittir ve gerçek hayatta geçen her gün, aynı zamanda oyunda geçtiği anlamına BattleTech evren ile 1 zaman çizelgesi: oyun 1 ayarlanır. Bu, yaklaşan Klan işgali eşiğine ve 3049 zaman diliminde mevcut teknolojinin en son kullanan vardır demektir.

Bir BattleMech nedir?

Bir BattleMech Aktüatörler (eklem) ile birlikte, bir iskelete benzeyen bir iç yapıya kullanan bir ağır zırhlı muharebe platformu ve myomers (kaslar).Birleştirildiğinde, BattleMech dev, pürüzlü, iki ayaklı insansı şeklini alır. BattleMechs genellikle 20 ila 100 ton ağırlığında ve dört ağırlık sınıfları birine girer: hafif, orta, ağır ve saldırı.

BattleMechs enerji (lazerler / Flamers / parçacık mermiler), balistik (autocannons, makineli tüfekler, Gauss), füze (uzun menzilli füzeler, kısa menzilli füzeler, çizgi, kısa menzilli füzeler) ve elektronik izleme çeşitli / hedefleyen dahil çeşitli silah sistemlerine sahip sistemleri. Tüm bu ile paralel olarak, bir BattleMech ısı büyük miktarda elektronik üreten bu silah ve tüm dağıtmak yardımcı olmak için ısı alıcılarının bir dizi kullanır.

Bir BattleMech su ve sıfır yerçekimi altında olmak üzere atmosfer her türlü faaliyet yeteneği ile kapalı bir ortamdır.

pilot (MechWarrior) ve BattleMech arasındaki arayüz oldukça çevik ve doğrudan tahrik yaklaşımı BattleMech pilotu bağlayan neurohelmet vardır.

Gerçek MechWarrior gibi ısı, kütle ve kritik alan gibi alanlarda sayısız kapak BattleMechs onlar Pilot, operasyonel sınırlarını bilir. Bu alanlar sistemler mücadele stres altında performans özellikle nasıl bir MechWarrior aklında her zaman vardır.

Oyun nasıl çalışır?

MechWarrior Çevrimiçi galip savaş ganimetleri yüzmek ve yüce C-Bill (oyun para birimi) ile ödüllendirilir takım tabanlı taktik savaş içine MechWarriors koyar.

Her takım 12 oyuncuya kadar vardır ve iki takım kapalı bir savaş içinde mücadele çekirdeksiz edilir. İletişim ölçüde başarı takımın şansını artıracaktır takım arkadaşları ile sürekli iletişim halinde tutarak, oyun sohbet, entegre C3, ya da üçüncü bir şahıs VOIP çözüm olsun, anahtarıdır.

BattleMechs çeşitli ağırlık sınıfları savaş kendi gelişen rolleri oluşturmanıza yardımcı. Hızlı hareket eden izciler ana muharebe grubu ve ekip komutanı geri hedef ve taktik bilgileri besleyebilir. Bu bilgi desteği ve saldırı rol pilotlar nerede işe kendi kaynaklarını koymak için karar verir. Uzun menzilli ateş destek ve ağır isabet saldırı sınıfı Mechs el işi bitirmek için bu değerli bilgileri kullanacağız. Bu almak istediğiniz rolü yerine getirmek için BattleMech en Loadout ve elektronik sistemleri özelleştirmek için, sana, pilotun kadar olduğunu.


Cevap bulunamadı.