alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
226
3 karakter(55)
Sergen B.
22 Mayıs 2015 09:30

Karakter Türü : Zihinsel savascı 
Karakter Adı : Simplicity
Bulundugu Level :55

Vit:85
Int:3
Str:90
Dex:3

Skiller:

Ruh vurusu : G10 (32/9)
Siddetli vurus : m4
Güclü beden : m5
Kılıc darbesi : 1
Güclü vurus :1
Kılıc cemberi :1

İtemler :

Yüzük : Nikah yüzügü
Bilezik : +9 gümüs bilezik ; 10 yarı 10 delici 10 hp absorbe 
Bilezik : +9 beyaz altın bilezik ; 15 büyü 10 delici 20 ölümsüz
Kolye : +9 cennet kolye ; 2000 hp 3 kritik 30 hp üretim
Küpe : +9 abanoz ; 15 kılıc 10 bıcak

Ayakkabı : +9 mest eden ; 2000 hp 15 kılıc 10 bıcak 
Ayakkabı : +9 anka ; 2000 hp 15 kılıc 5 kritik 
Ayakkabı : +5 deri cizme ; 8 bayıltma 
Kask : +9 demir kask ; 10 yarı 12 hp üretim 
Kask : +9 alaycı ; 10 yarı 10 ölümsüz 10 hayvan 
Kask : +9 demir kask ; 10 büyü dayanıklıgı
Zırh : +9 ölümcül plaka ; 1000 hp 5 efsun +4 hız +4 korunma
Zırh : +9 kaplan plaka ; 2000 hp 10 büyü hızı 10 hp absorbe +3 hız tası
Kalkan : +5 syk ; sersemlik
Kalkan : +9 besgen

Silah : +9 53 ort kdp +4 canavar +4 öldürücü
Silah : +9 kanlı (2efsun ) ; 3 yarı 8 sersem +4 savascı +4 ninja kırık
Silah : +9 17 ort 10 delici kdp +4 canavar +4 öldürücü

Öncelikle herkese iyi forumlar.Kısaca neden konu acma geregi duydugumdan bahsetmek istiyorum ;

Simplicity' den önce 3 adet 55 lv zihinsel karakter oynadım.Tabi bunların haricinde Ninja,sura,bedensel gibi 55 karakterlerde oynamıstım fakat zihinsel benim icin her zaman ön planda kalmıstır.Bi hevesle gelistirdigim 3 55 zihinselide hala kendiminde sebebini cozemedıgı sorunlardan ötürü bırakmıs/devretmis bulundum.

Simplicity karakterinde bir ilk yapıp sonuna kadar oynamayı hedeflıyorum.Ayrıca bu konu üzerinden baslıkta da cıtlattıgım gibi 3 karakter gelisimini paylasıcam ;
Simplicity' nin yan karakteri 55 karabüyü (g1,m10,m9) , metin karakterim 55 bedensel (g1,g1,g1 ).

Elimden geldigince her karakter hakkında ufak ufak güncellemeler yapıcam , tabiki asıl karakterimiz ''Simplicity'' ..
Geriye kalan iki karakter arka planda kalacak sekilde gelisime acık olacak.

Ayrıca böyle bir konuyu acmamın 2. bir sebebi ise bu aralar oyundan asırı derecede sıkılmıs olmam.Herseyden cok cabuk sıkılan biriyim , bu sebeple defalarca hesaplar kasıp, ciddi emekler harcayıp oyunu sürekli bıraktıgımda oldu.
Simplicity ' i gercekten büyük bir hevesle kasıp oynamaya basladım , itemlerin cocugunu ticaret ile yapmıs bulundum.

Cok fazlada kafanızı sisirmek istemem , konu aktif olunca takip eden arkadaslarla konunun nereye gidecegini hep beraber görücez.

Hedef ; 55 ( zihinsel,karabüyü,bedensel ; 3P ) Skiller ve itemler hazır olduktan sonra 3 karakter ile bir video calısması yapmayı düsünüyorum..

Cevap bulunamadı.