alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
498
Büyülü Silah Sura Rehberi
Salih Y.
21 Aralık 2014 20:36

 Metin2 de büyülü silah sura oyunda az kullanılan bir sura karakteridir. Çok fazla kullanım olmadığından bu durumu lehinize çevirebilirsiniz. Oyunda güçlü bir karakter oraya çıkarıp diğer karakterlere karşı üstünlük kurabilirsiniz. Büyülü silah sura kara büyüye göre değişik yetenekleri vardır kara büyü kadar yetenek gücü kullanmaz. Bunun için silah seçimi çok doğru yapılmalıdır. Silah seçimi olarak şunları tercih edebilirsiniz.

 

                Silah olarak en büyük hasarı veren silahı seçmelisiniz tabi ki bu silah en yüksek ortalamaya sahip olmalı sirius veya zehir kılıcı güzel bir seçim olacaktır. Efsun olarak yarı insan, zekâ, delici vuruş, kritik ve sersemletme efsunlarını kullanmalısınız. Taş seçimi olarak eğer serverda eşya sıkıntısı yok ise her karaktere karşı taş öldürücü darbe taşı ve kavrama taşını ekleyebilirsiniz. Zırh olarak hangi serverda olursanız olun kara büyü zırhı tercih etmelisiniz.

 

                Metin2 de kara büyü zırhına en yüksek hp değerini, kılıç, çift el, bıçak savunmasını ve hasarın hp den emilmesi efsununu getirmeniz gerekmektedir. Taş olarak korunma, yaşam ve savunma taşı tercihiniz olmalıdır. Kask olarak oyunun en iyi savunma veren kaskını alıp yarı insan, büyü savunması, zehirlenme değişimi efsunlarını getirmelisiniz. Kolye cennetin gözü kolye ayakkabı da anka ayakkabı olmalıdır. Efsunları aynı getirmelisiniz en yüksek hp değeri, kılıç, çift el, bıçak savunması ve kritik vuruş efsunları getirilmelidir.

Mehmet G.
21 Aralık 2014 22:40
Metin2'nin Şuan ki Durumuna Bakarsak Büyülü Silah Metin Boss Vb. Etkinlik Zamanları Harici İşlevlerde Kullanılmıyor
Büyülü Silah'ın Diğer Karakterler Kadar Sağlam Olacağını Düşünmüyorum Oynamak İsteyenler Bunları Düşünmeli.