alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
342
Gelişim Günlüğü
Sergen B.
22 Mayıs 2015 09:36

herkese merhaba,

uzun zaman önce alesta da sonlandırdığım macerama marmara sunucusu ile yeniden devam ediyorum.
yaklaşık 2 hafta kadar önce oluşturmuş olduğum karakterim kısaca şu şekilde:

Statüler
Lv: 65
VIT: 90
INT: 90
STR: 27
DEX: 3

Beceriler
Uçan Tılsım: 1
Ejderha Atışı: 12
Ejderha Kükremesi: M2
Ejderha Yardımı: M3
Kutsama: M3
Yansıtma: Kapalı

Ekipman
+9 Siyah Elbise: 10 Kılıç, 1000 HP (değiştireceğim) +4 Hız, Korunma ve Savunma ekli.
+9 Antik Çan: 38 ort. +4 Öldürücü darbe, Kavrama ve Canavar ekli. ;) 
+9 Sema Elbisesi: 50 Str, +4 Hız ve Korunma ekli.
+9 Abanoz Küpe: düz
+9 Beyaz Altın Küpe: düz
+9 Gümüş Bilezik: düz
+9 Altın Kolye: düz
+9 Beşgen Kalkan: düz
+8 Siyah Yuvarlak kalkan: düz
+9 Anka Şapka: düz
Hp'li Yeşimtaşı kolye ve Deri çizme

Standart Beceriler
Kombo: 2
Liderlik 9
Madencilik: 4
Dönüşüm: 8
Shinsoo lisanı: 8
Chunjo lisanı: 8
At çağırma: 3

At seviyesi: 15

Biyolog & Araştırma Görevleri
Ork dişi: 2 adet kaldı

Ek olarak: 116 günlük Khan mührüm, 3-4 sayfa kadar standart ve temel beceri kitaplarım, ileri ki level'lar da açacağım skillerin gözlem bandları gibi bir çok eşyayı da depoladım.

Karakterimden birkaç görüntü paylaşayım sizler ile...

42 lv'de 75 metini keserken

42 lv'de Gölge metini keserken

So'da kasılırken küçük bir video

Şuan için kulede basmak adına +7 kurtuluş ve cennet dünya çanlarını depolamış bulunmaktayım, buna ilave olarak hedefim ilk etapta;
cennetin gözü küpe, bilezik ve kolye ile anka ayakkabı, kardinal şapkası ve 61 kalkanlarını basmak olacak.

efsun ve skill konusunda acele etmeyi düşünmüyorum gerekli takıları +9 bastıktan sonra efsun işine el atacağım, önceliğim ise biyolog görevlerini tamamlamak.

son olarakta: kendime bir iyileştirmeci şaman kastım şimdilik sadece bk okutuyorum, şuanda 42lv hız ve yüksek saldırısı m4

iyi kötü her türlü yoruma ve görüşlere açığım, okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkürler 

Sergen B.
23 Mayıs 2015 12:16

Gelişmek Artık Çok Kolaylaştı Eskiye Göre

Çağrı T.
19 Ekim 2015 20:40

Antik çan'ın ortalamasını 40 getirirsen iyi olur diye düşünüyorum.

Onun dışında Biyolog görevlerini eksik etme ileride çok faydasını görürsün.