alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
317
Hangı karakterle baslayım
Ediz T.
17 Aralık 2014 16:46
Genellıkle savascı oynarım ama baska karaktere geçmek ıstıyorum sızce ?
Ali Can Y.
17 Aralık 2014 17:38
Ninja bence sura ve şaman kasması zor lycan da deneyebilirsin ben denemediğimden bir şey diyemeyeceğim ama savaşçıdan sonra favorim ninja
Anıl Saygın a.
17 Aralık 2014 23:35
kesinlikle sura ile başla hem keyboard konrolleri kolay hem de yetenek dizilimi :D
GÜLSÜM D.
29 Ocak 2015 10:12
kesinlikle sura başla kasmasi savaşçı dan zor  olsada en güçlleri sura
Mehmet G.
29 Ocak 2015 19:32
Savaşçı ile başla. Çünkü metin en iyi kesen karakter savaşçıdır. Bedensel savaşçı. Onla para yaptıktan sonra istediğin karakteri açıp itemini düzersin zaten.
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 21:38
Ben eskiden savaşcı ile oynuodum
ozan g.
7 Şubat 2015 12:18
Surayla ve şamanla kesinlikle başlama
Çünkü seri kasılmak için etrafındaki canavarları toplarsın. Sura'da atı zırhlamak zorundasın değilse kesmek mümkün değil sura tek rakibe hükmeder ve şamanda genelde kutsamasıyla ünlüdür .
Aralarında toplu rakibe saldırıp kasması kolay olan birde ninja vardır savaşçıdan sonra :)
Sergen B.
18 Şubat 2015 18:34
Sura Kasması Zordur Ama En Güzel Karakterdir Bence