alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
284
Herzaman Dediğimiz Gibi EFSANE olmaya Geliyor.!
Sergen B.
22 Mayıs 2015 09:35

Öncelikle Selam arkadaşlar forumda eski olan arkadaşlar efsane dememi yargılaya bilir fakat sebebini acıklıyayım Sancak serverinde lTRCaNl isimli çarı 0 - dan 90 kastım Elit seviyede olmasa bile yeteri kadar item yaptıgımı düşünüyorum item yaparken Bir kuruş para harcamadan ve kimsenin emegine yan gözle bakmayarak başardıgımı düşünüyorum Sıralamasıyla. İlk Konum - 2.Konum Başlangıç - 75 Halim - 2. 75 Halim - Bırakmadan En son Halim Sonrasında Üzülerekte olsa Konumu kapattım Sebebi ise 90 Bıcakcı devir almıstım uygun bir yang miktarıyla ve 9 Triton ve 9 Mavi Hedefimi gerçekleştirmeden lTRCaNl ı bırakıp item karışılıgında devir etmiştim Gelelim Sancagı bırakma sebebime Ninjamla gerçekten cok iyi şeyler yapmaya baslamıstım sabit 55 Kılıç 40 çift - 36 Bıcak savunması 47 Yarı insan ve 30 Krtik 35 Blok yapmıstım Lider notuna kadar ilerlemiştim istek olursa ilerleyen zamanlarda yüksek damege videolarını atarım gel gelelim nedn böyle bir çarın ve itemlerin var bırakıyorsun Öncelikle lTRCaNl ile hedefledigim 5P 9 Triton 9 Mavi Celik hedefimi yapamadım ve devir ettigim zamandan beri gördükce içim tuhaf oluyordu ve ben aynı hedefimi marmarada gerçekleştirmeye karar verdim ilk başta miktarını söylemek istemesemde ep kuponu geçirdim fakat şöyle birşey diyebilirim sancaktaki itemlerimin daha %35 ini geçirdim 2. ve 3 .Lycan Sandıgı alıp bklarla fazla ugraşmak istemiyorum... Gelin karektermizi tanıtalım. Tek Ricam var Post Kasmak için saçma sapan yorumlar yapmayın.!

KAREKTER BİLGİLERİ 

Karekter Adı: SonTurk
Karekter Seviyesi: 49
Karekter ( Savaşçı Zihinsel ) 

SATÜTÜLER

VIT 80
INT 3 
STR 80
DEX 3

SKİLLER

Güçlü Beden ( M4 ) 
Ruh Vuruşu ( M440 Kötü Ruh 30 Münzevi var G yapılacak 1 Hafta içinde Ardından P 

İTEMLER

TAKILAR

Küpe = 20 Şeytan 10 Ok Abanoz (
 Satılacak.)
Kalkan = +6 Syk 
Bilezik = yok 
Kolye = +Yok
Ayakkabı =Yok
Kask= +6 Korku Maskesi 10 Büyü 5 Yarı 30 Hp Üretim

SİLAH:
Silah : +9 Kırmızı Demir Pala 45 Ort 10 Şeytan 10 Mistik 4 Canavar 4 Darbe 
Silah2 : +9 Dolunay Kılıcı 49 Ort Satılacak)
Silah 3: +9 Kırmızı Demir Pala 22 Beceri ( Satılacak )

Zırh: +9 Kaplan 50 Saldırı Değeri 1.5k Hp / +9 Siyah Celik 15 Kılıç 10 Çift 1.5k Hp 
Biyolog : Ork Dişi Kalan 5

Pet : 50 Günlük Porki

Ek Olarak Ticaret İçin ALınan İtemler.

+9 49 Ort - 41 Ort 8 zeka 5 Delici Dolunay

+9 22 Beceri 15 Bec 5 Yarı 16 Bec 14 Beceri Kdp

+9 Siyah Celik Degişmelik 1.5k Hp +9 15 Kılıç 10 Çift 1.5k hp Mevcut

+9 Abanoz 20 Şeytan 10 Ok + 6 Kristal 10 Şeytan 10 Hayvan 5 Delici 1.5k Hp 

Ruh Vuruşu g Olunca İtem ve Karekter tanıtım videosu yapacam Eskiye Göre Cok hırslandım Dost Düşman Öğrensin SonTurk ( lTRCaNl ) Efsanesi Geri dönüyor.! 

49 da Kalma sebebim Ruh g Yapınca taş okutrken daha rahat derece kasma yan item düşmesin diye Sonrsaında 61 dir 75 dir ugraşmayı hiçç düşünmüyorum hedefim 105 ! 

Veli Emre G.
16 Temmuz 2015 15:47

İyi düşünmüşsün kardeşim.