alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
264
İtem Yükseltirken İstenen İtemler Hakkında
Salih Y.
20 Aralık 2014 23:16
*** Köydeki Demirci, Lonca Demircileri ya da herhangi bir yükseltme itemi ile bir itemi yükseltirken itemin yükseltilebilmesi için yan itemler istenmektedir.
*** Takı itemlerinde Level 1′den Level 22′ye kadar, Silah itemlerinde Level 1′den Level 20′ye kadar, Zırh itemlerinde Level 1′den Level 18′e kadar, Ayakkabı itemlerinde Level 1′den Level 23′e kadar kullanabileceğiniz itemleri yükseltirken +6′den +7′ye yükseltme esnasında yan item istemeye başlar. +7 – +8 ve +9 ‘a yükseltirken tek bir çeşit item istemektedir. İtem sayısı 1 veya 2 arasında değişebilir fakat tek çeşit item ister.
*** Takı itemlerinde Level 23′ten itibaren, Silah itemlerinde Level 26′dan itibaren, Zırh itemlerinde Level 27′den itibaren, Ayakkabı itemlerinde Level 24′ten itibaren kullanabileceğiniz itemleri yükseltirken +4′ten +5′e yükseltme esnasında yan item istemeye başlar. +5 ve +6′ya yükseltirken tek çeşit item istemektedir. İtem sayısı 1 veya 2 arasında değişebilir fakat tek çeşit item ister. +7, +8 ve +9′a yükseltirken ise 2 çeşit istemektedir. İtem sayısı 1 veya 2 arasında değişebilir fakat iki çeşit item istemektedir.
*** Şeytan Kulesindeki demirci yükseltme esnasında herhangi bir yükseltme itemi istememektedir.
*** Yükseltme esnasında istenen itemler ile ilgili detaylı bilgi içeren harici bir kılavuz hazırlanacaktır.
Cevap bulunamadı.