alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
287
Karakter Yaratma
Sergen B.
22 Mayıs 2015 08:29

1 / 4

Birden fazla kanalda (CH) çalışan birçok oyun dünyası mevcut. Her bir oyun dünyasında oynayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz beş adete kadar karakter oluşturabilirsin. Ancak, aynı anda sadece bir karakter ile oynayabilirsin.
Oyun dünyalarının aksine, kanallar arasında oluşturduğun karakterlerinle geçiş yapabilirsin. Seçili olan kanalda diğer oyuncularla etkileşime girebilir, birlikte ya da birbirinizle savaşabilir ve maceralar yaşayabilirsin.
Yine de, aynı anda diğer kanallarda bulunan oyuncularla iletişim kurabilirsin (sohbet) ve birlikte oynamak için istediğiniz kanalı belirleyebilirsiniz.
Dünyalar arası iletişim ve geçiş mümkün değildir.
Oyun dünyanı (sunucu) ve bir kanal seçtikten sonra 'Tamam' tuşuna basıp ID şifreyi gir ve onaylamak için 'Bağlan' tuşuna bas.

2 / 4

Yeni bir karakter yaratmadan önce ilk olarak başlamak için üç krallıktan birini seçmelisniz.Bunu yapmak için 'Oluştur' tuşuna basın.

3 / 4

Bir krallık seç ve sonra 'Oluştur' tuşuna bas. Şimdi karakter seçme işlemine geldin.

4/ 4

Farklı özelliklere sahip, dört bayan beş erkek karakter sınıfından birini seçme imkanın var. Bu özellikler temelde karakterinin dövüşteki davranış biçimini etkiler.
Kılıç şeklindeki oklarla bu karakter sınıflarından birini seçebilirsin. Seçtiğin karakter belirdiğinde, sol tarafta bulunan kutuda (yeşille işaretli) 1 ile 2 arasından seçimini yaparak görünüşüne karar verebilirsin. Son olarak karakterine bir isim koyman gerekir. Bunu da seçtikten sonra 'Oluştur' butonuna tıklayarak 'karakterini uyandırabilirsin'. Ve artık 'Başla' butonuna tıklayarak oyuna girebilirsin.

Cevap bulunamadı.