alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
178
Madalyonun Kanlı Yüzü - 2
Sergen B.
22 Mayıs 2015 08:43

Gözlerini kaldırdığında diğer şamanlar ile baş şamanların aralarında fısıldaşdığını, ailesinin ve diğer insanların ona hayretler içinde baktığını gördü, BAŞARMIŞTI! Kendini ikinci kez rezil etmeden Ejderha büyüsü yapmayı başarmıştı. Başarının verdiği öz güven ile yerinden kalkarken baş şamanın sesini duydu "Alın bu cadıyı buradan!" ardından sert bir darbe ve bulanıklaşan figürler...

Uyandığında çelik bir zincanda zincirlenmiş bir halde buldu kendini. Neler oluyordu? Yapılamayacağına inanılan kilitli büyüleri yapmayı başarmıştı ve ödülü sıkan kelepçeler ve kokuşmuş bir zindanmıydı? O an tüm bu olanları düşünürken hızla yaklaşan Kiranın ayak seslerini duydu.

- Ne arıyorsun burada? Bana ne oldu? O elindekiler ne?
+ Kes sesini seni gerizekalı, şehir deniz ötesi imparatorlukların saldırısı altında.
- Ne diyorsun sen!? Annemler... İyiler mi?
+ Sana herşeyi anlatacağım ama ilk önce o bilmiş kafanın o ateş saçan vücuttan ayrılmamasını sağlamalıyım.

Kira bunu söylediği anda bir ok Kiranın gözlerinin önünden geçerek duvara saplandı. Hemen ardından bir ok sesi daha ve bir anlık erkek nefesi. Kira anahtarı çevirdi ve Meredith'in
kelepçelerini çözdü. 

+Arkamda dur ve sakın beni kaybedeyim deme yoksa sonun zindandaki okçu gibi olur.

Meredith hala ne olduğunu kavramaya çalışırken Kira'nın arkasından zindanların alt katındaki gizli bir bölmeye doğru Kiranın ardından koşuyordu. Bölmeye girdiklerinde Kira odayı saran mavi meşalelerden birini söndürdü ve zindandakilere benzeyen çelik kapı sessizce kapandı.

- Neler oluyor burada? O adam kimdi ve neden seni bir ok ile vurmak istedi? Kim, nereye saldırıyor? Ne yaptınız bana neden bir zindanda uyandım? Babam ve annem nerede?

Tam başka bir soruya daha başlayacakken Kira sert bir tokat ile Meredith'i susturdu. 

+ Sana neler olduğunu anlatayım bayan çok bilmiş. Sen ateş büyüsü yaptıktan sonra Nefrit Körfezi bilgesi Iyra baş şaman Zurak'a senin tanrının kurallarını çiğneyen bir cadı olduğunu, tüm krallığa ateş ve felaket getireceğini söyledi.
- Ne? Bi.bi.bi..bir dakika neden benim bir cadı olduğumu düşünsünki? Tek yaptığım bir kaç ateş topuydu. Hem bunun savaş ile ne alakası var?
+ Ben o aptal bunaklardanmıyım Meredith? Bilmiyorum işte. Fakat bildiğim bir şey varki Iyra bir hainmiş. Senin cadı ilan edilip zindana atılmanın ardından babam şaman heyetine karşı çıktı. Fakat köylüler Iyra'ya inandılar ve isyan başlattılar. Bunu fırsat bilen deniz aşırı imparatorluklar Asmira kapısını geçerek şehrimize doğru ilerlediler. Sonrasında neler olduğunu söylememe gerek var mı?
- Peki annemle babam? 
+ İkiside esir alındı. Şehre saldırdıklarında köylülerin sorunlarını ve önerilerini dinlemek için Veno tepesindeydik. Haberi alınca hemen seni zindandan kaçırıp şehir dışına çıkarmamı söyledi.
- Yani beni kurtardın?
+ Babam istemese seni bu zindanda çürümeye terk ederdim. Fakat annemle babam esir ve elimde bir kaç ok, iki çelik bıçak var. Bunlarla annemle babamı kurtaramam. Bana daha güçlü birşeyler lazım, mesela ejderhalar çıkaran küçük bir salak.
- Yani bana ihtiyacın var ve beni güçlü buluyorsun. Hahaha bunu söylemeni hep bekliyordum.
+ O kırışık ucubeleri korkuttuğuna göre güçlüsün... Fakat şunu söyleyeyim seni hala sevmiyorum.
- Peki şimdi ne yapacağız? Dışarıda kafalarımızı bekleyen binlerce asker var ve biz elimizde bir kaç silahla bir deliğe kısılı kaldık.
+ Cevap çok basit. Bu delikten çıkana kadar savaşacağız!

Cevap bulunamadı.